ליגת האלופות בכדורסל: ניצחון למונאקו בטורקיה, ערב של משחקים צמודים

0

שבעה משחקים נערכו הערב במסגרת ליגת האלופות של פיב”א.

יניסיי – סאסארי 75:65
במשחק המוקדם ברוסיה אירחה הקבוצה המקומית (מקום 7 בבית מתוך 8) אניסי את ססארי שנמצאת חזק ב4 הראשונות. הרוסים שסופרים כבר הפסד שישי רצוף בכל המסגרות לא פתחו טוב גם את המשחק הזה ועם הגנה נרפית אפשרו לאיטלקים לעלות ליתרון דו ספרתי כבר ברבע הראשון. ברבע השני הרוסים נכנסו טיפה לעניינים וזה רק -8 במחצית. במחצית השניה ססארי חזרה להיות הקבוצה החדה על המגרש ושלטה כמעט בכל אספקט. בסיכום ניצחון חוץ לססארי ברוסיה 75:65.

בשיקטאש – נאנטר 74:79
שתי המוליכות של בית ד’ נפגשו למשחק מסקרן בטורקיה, הטורקים פתחו חזק והיו חדים יותר לאורך כל המחצית הראשונה שנגמרה ביתרון 11, 42:31. עם החזרה מחדרי ההלבשה הצרפתים התעוררו וחזרו למשחק. ברבע הרביעי הצרפתים כבר ירדו למינוס נק’ בלבד אך לא הצליחו להפוך את התוצאה ובסיום זה 79:74 לקבוצה הביתית.

זיילונה גורה – נימבורק 88:82
במשחק נוסף אירחה ז’יילונה גורה את נימבורק בתקווה לשפר עמדות ולהיכנס לרביעייה הראשונה.המשחק נפתח כמעט בלי הגנות וזה 55:45 לאורחים המחצית. המחצית השנייה הייתה צמודה יותר אבל הקבוצה הביתית פשוט לא הצליחה לסגור את הפער. בסיום זה 88:82 לאורחים.

אבלינו – בון 69:61
אבלינו אירחה את בון כשלשתיהן מאזן זהה ערב המשחק. הפתיחה הייתה דווקא הייתה של האורחים שעלו ליתרון של 7 נק’. אבלינו ניסתה לצמצם אבל לאורך כל המשחק ההפרש נע סביב 5-7 נק’ ואבלינו לא הובילה אפילו פעם אחת! בסיום זה 69:61 לאורחים.

אסטודיאנטס – ונציה 80:81
בבית ג’ הצמוד אירחו הספרדים את אלופת איטליה.המשחק נפתח צמוד ואחרי רבע ראשון זה רק 2 לספרדים. אלופת איטליה נכנסה לעניינים וריצת 11:3 בסיום הרבע הראשון העניקה לה יתרון של 7 נק’ במחצית. עפ פתיחת הרבע השלישי הספרדים התעוררו וצימקו את ההפרש עד לסיום הרבע. שוויון לפני הרבע האחרון. המשחק הלך צמוד עד הסוף אבל בסופו של דבר הספרדים שמרו על הבית וניצחו 81:80 את מוליכת הבית ג’.

ביירות – אא”ק אתונה 73:80
הגרמנים אירחו את הקבוצה היוונית כשלשתיהן מאזן זהה ערב המשחק. הקבוצה הביתית פתחה בבליץ’ ועלתה ליתרון 14 ברבע הראשון. אאק התעוררה והצליחה לחולל  מהפך ברבע השלישי אך הגרמנים התעשתו, השתלטו על המשחק בחזרה ובסיום זה 80:73 לקבוצה הביתית.

קרשיאקה – מונאקו 79:65
שתי המוליכות של בית א’ נפגשו בנסיכות הצרפתית למשחק מעניין. המחצית הראשונה הלכה צמוד, ברבע השני מונאקו עשתה בריחה קטנה אבל הטורקים החזירו מיד בריצה משלהם וזה רק 3 הפרש במחצית לטובת הקבוצה הביתית. ברבע השלישי מונאקו השתלטה על המשחק ועלתה ליתרון דו ספרתי אותו הצליחה להחזיק עד הסיום. בסיום זה 79:65.

השארת תגובה

כתובת המייל שלך לא תפורסם