פרויקט “דור העתיד” פרק 36

פרויקט “דור העתיד”  של הכדורגל הישראלי של מגזין “JSport” מגיע לפרק מספר 36 בסדרה ואנחנו מגיעים לרעננה כדי להציג לכם את שוער קבוצת הנוער, עומרי גלזר.

מחלקת הנוער של מכבי תל-אביב לא מפסיקה לייצר כישרונות ולמרות שכבר דיברנו על חביב אוחיון ועל סהר חסון מספיק יש שם נוסף שגדל בצהוב שעומד בין הקורות בצורה יעילה ביותר ששווה להתייחס אליו, קבלו בבקשה את שוערה של הפועל רעננה (נוער)!

עומרי בן ה-18 אמנם גדל במכבי תל-אביב אבל החל מהעונה שעברה הוא מגן על שערה של הפועל רעננה (קבוצת הנוער). אמנם האדומים מהשרון נמצאים בחלק התחתון של הטבלה אבל את ביש המזל שנפל עליהם אי אפשר להפיל על השוער הצעיר והנהדר הזה שסיפק כמה משחקים גדולים העונה (התיקו 1-1 מול מכבי ת”א למשל בתחילת העונה)

עכשיו כאשר רעננה מחזיקה בכרטיס השחקן שלו נשאלת השאלה מתי הוא יעלה לקבוצה הבוגרת והאם הוא יכול לשמש כשוער ראשון כבר בגיל צעיר. אז לגבי השאלה הראשונה ככל הנראה איך שעומרי יסיים גיל נוער (יש לו אפשרות להמשיך עוד שנה באישור חריג) הוא כבר יהיה חלק מהקבוצה הבוגרת, האם כבר בגיל 19-20 הוא יכול לקבלת את אפודת השוער הראשון? קשה לדעת עדיין מה שבטוח שאם הוא ייזרק למים על ידי חיים סילבס הוא יעמוד מול האתגר ב120% נחישות לנו רק נותר לאחל לו הצלחה וכמובן לתת לכם להכיר את הבחור קצת מקרוב, אז הנה בבקשה הכרות קלה עם עומרי גלזר.

יש שוער בשער! (מתוך תמונות אישיות על עומרי גלזר)
יש שוער בשער! (מתוך תמונות אישיות על עומרי גלזר)

 

תעודת זהות:

שם:  עומרי גלזר

גיל: 18 (תאריך יום הולדת 11.3.96  מזל דגים )

קבוצה:  הפועל רעננה

בכורה בבוגרים

 שער בכורה:  –

תפקיד שוער

מודל לחיקוי ושחקן אהוב: המודל לחיקוי שלי זה כריסטיאנו רונאלדו בגלל הרעב שלו להשתפר על אף היותו השחקן הטוב בעולם והשחקן האהוב עליי איקר קסיאס.

מזנק באימון.(מתוך תמונות אישיות על עומרי גלזר)
מזנק באימון.(מתוך תמונות אישיות על עומרי גלזר)

קצת על עצמי: שיחקתי במכבי תל אביב 7 שנים ושנה שעברה עברתי לרעננה בהשאלה ולקראת סוף השנה קנו אותי וכרגע אני שחקן של רעננה

מטרות ל2015: להצליח כמה שיותר בקבוצת הנוער ולהרשים את הצוות המקצועי שבעזרת השם יתן לי הזדמנות להוכיח את עצמי בבוגרים

עולה לכדור גובה מתוך תמונות אישיות על עומרי גלזר)
עולה לכדור גובה מתוך תמונות אישיות על עומרי גלזר)

סיפור מצחיק שקרה לך או סיפור מעניין עליך :. כרגע לא עולה לי משהו מיוחד לראש, סליחה.

בהצלחה בהמשך דרכך עומרי !
פרק 37 עם פרופיל של השחקן הבא יופיע בקרוב

 

 

 

 

 

 

השאר תגובה