פרויקט “דור העתיד” פרק 17

פרויקט “דור העתיד” של הכדורגל הישראלי של מגזין “JSport” מגיע לפרק מספר 17 בסדרה ובשביל הפרק הזה אנחנו שוב חוזרים לתל-אביב כדי להציג את מלך השערים (הזמני אבל אם ימשיך בקצב הזה גם הקבוע) של ליגת הנוער, קבלו את החלוץ של הצהובים, יונתן כהן!

יונתן כהן הוא הסקורר הבלתי מעורער של קבוצת הנוער של מכבי תל-אביב  העונה, כפי שכבר ציינו בכתבה על רז יצחק. ממוצע של כמעט שער למשחק (17 שערים ב 18 מחזורים נכון לכתיבת שורות אלו) כבר הכפיל את המאזן שלו בכל העונה שעברה ואנחנו רק בחצי הדרך! ביוני יונתן יהיה בן 19 מה שאומר שזאת תהיה העונה האחרונה שלו בגיל נוער (אלה אם כן פאקו יחליט לקחת אותו כבר אז לבוגרים) ואחרי זה, למרות שלמכבי יש נטייה להשאיל המון כשרונות צעירים, ככל הנראה יתברג בקבוצה הבוגרת. מבחינת הנבחרת כהן זומן לנבחרת הנוער לא מזמן וככל הנראה ימשיך משם לנבחרת הצעירה ממש בקרוב.

יונתן אחרי עוד שער, תמונה שחזרה על עצמה 17 פעמים העונה (מתוך תמונות אישיות של יונתן כהן)
יונתן אחרי עוד שער, תמונה שחזרה על עצמה 17 פעמים העונה (מתוך תמונות אישיות של יונתן כהן)

תעודת זהות:

שם יונתן כהן

גיל: 18 (תאריך יום הולדת 29.6.1996   מזל סרטן )

קבוצה:  מכבי תל-אביב

בכורה בבוגרים

שער בכורה:  –

 תפקיד חלוץ

מודל לחיקוי ושחקן אהוב המודל לחיקוי שלי בישראל הוא ערן זהבי שממנו אני לומד הכי הרבה. בעולם זה רובין ואן פרסי. זהבי הוא גם השחקן האהוב עליי.

קצת על עצמי: התחלתי לשחק בגיל 7 במכבי תל-אביב ובגיל 14 וחצי עברתי לשנה להפועל ת”א לפני שחזרתי למכבי. אני גם שחקן נבחרת הנוער של ישראל.

 

עונה הבאה בבוגרים? (מתוך תמונות אישיות של יונתן כהן)
עונה הבאה בבוגרים? (מתוך תמונות אישיות של יונתן כהן)

מטרות ל2015: המטרות שלי ב2015 הם להשתפר הרבה יותר מהשנה שעברה וכל הזמן ללמוד ולצבור ניסיון להמשך הדרך (הערה שלי: אם כבר באמצע העונה כבשת כפול ממה שכבש בכל העונה שעברה כנראה שאתה עומד במטרות שהצבת לעצמך, אבל סבבה, תמשיך להבקיע עוד)

סיפור מצחיק שקרה לך או סיפור מעניין עליך. סיפור מצחיק או פאדיחה כרגע לא עולה לי.
סיפור מעניין- אז ככה: יש לי תחתון מיוחד למשחקים שאני לא לובש אותו בכלל ורק בשבתות במשחקים אני שם אותו ,קטע כזה של קמע מזל.( הערה שלי: בינתיים ברוך השם הקמע לא מאכזב).

 

בהצלחה בהמשך דרכך יונתן!

 

פרק 18 עם פרופיל של השחקן הבא יופיע בקרוב

 

 

 

השאר תגובה