פגרת נבחרות? זה כבר מאחורינו

פגרת הנבחרות הסתיימה ולא נפתח דיון על מה שקרה עם הנבחרת הלאומית שלנו אבל אם כבר חוזרים מהפגרה שווה לחזור למשחקים כאלה חמים מטורקיה, רוסיה וברזיל. אז אתם מוכנים?! כי הולך להיות חם במיוחד

שבת 9/9 שעה 20:00 פנרבחצ’ה – איסטנבול בשקשהיר

פנרבחצ’ה שפתחה את העונה עם 5 נקודות מ-3 משחקים ועם המקום השישי, תפגוש את בשקשהיר שפתחה את העונה עם 6 נקודות ועם המקום ה-4.

בין השחקנים הבולטים בפנר אפשר למצוא את מרטין שקרטל הבלם שהיה בעברו בליברפול, את אייפאר פוטוק הטורקי שכבר עם שני שערים מתחילת העונה ואת החלוץ הספרדי סולדאדו. בנוסף פנר תחסר את החלוץ ההולנדי הותיק רובין ואן-פרסי שסיים את העונה וכנראה אמור להודיע על פרישה.

בין השחקנים הבולטים בבשקשהיר אפשר למצוא את גאאל קלישי המגן הצרפתי עם עבר בארסנל ובסיטי, עמנואל אדאביור החלוץ הטוגולזי ששיחק בעברו בארסנל וכבש שער אחד עד כה ואת איליירו אליה החלוץ ההולנדי שגם הוא כבר כבש שער אחד העונה.

הימור שלי: פנר עם הקהל הביתי תנצח 2-1

ההולנדי המעופף, יחסר לפנר לאחר שסיים את העונה.(ההתאחדות הטורקית)

יום ראשון 10/9 שעה 14:00 דינאמו מוסקבה – זניט סנט פטרסבורג

דינאמו מוסקבה פתחה את העונה בצורה גרועה כאשר לאחר 8 משחקים הם רק עם 8 נקודות ועם המקום ה-11 בטבלה, היא תפגוש את זניט סנט פטרסבורג מהמקום הראשון עם 20 נקודות ב-8 משחקים.

בין השחקנים הבולטים של דינאמו אפשר למצוא את קיריל פנצ’נקו החלוץ הרוסי שעם 4 שערים עד כה העונה, את וונדרסון החלוץ הברזילאי המצוין, את קאלי ת’יאם הקשר הסנגלי ואת אלכסנדר זוטוב הרוסי שעם שני שערים העונה.

בין השחקנים הבולטים של בזניט אפשר למצוא את אלכסנדר קוקורין החלוץ הרוסי שכבר עם 6 שערי ליגה, את לאונרדו פראדס הקשר הארגנטינאי המוכשר ואת בראניסלב איבאנוביץ’ המגן הותיק שחזר לקבוצה אשתקד לאחר 9 שנים בצ’לסי. וכמובן אסור לשכוח את המאמן המעוטר רוברטו מנצ’יני האיטלקי.

הימור שלי: לא סתם היא במקום הראשון ובלי הפסד העונה, זניט תנצח 3-0.

מלחמה על כל כדור בטוח תהיה במפגש הזה (הליגה הרוסית)

ראשון 10/9 שעה 22:00 סאנטוס – קורינת’יאס

סאנטוס שנמצאת במקום ה-3 בטבלה מגיע לאחר שבחמישה המשחקים האחרונים היא השיגה 7 נקודות, מולה תשחק קורינת’יאס שנמצאת במקום הראשון עם שני הפסדים בלבד בעונה ועם הפרש 12 נק’ בין הקבוצות. חשוב לציין ששתי הקבוצות גם ספגו הכי מעט שערים בליגה עד כה, סאנטוס ספגה 14 שערים וקורינת’יאס ספגה רק 11.

בין השחקנים הבולטים בסאנטוס אפשר למצוא את ג’ונתן קופטה החלוץ הקולומביאני שכבש כבר 5 שערי ליגה, את ברונו הנריקה הקשר הברזילאי שגם הוא עם 5 שערים העונה ואת השחקנים הותיקים: השוער הברזילאי ונדרליי, הקשר הברזילאי רנאטו והחלוץ הברזליאי ריקארדו אוליביירה.

בין השחקנים הבולטים בקורינת’יאס ניתן למצוא את החלוץ הברזילאי ג’ו שכבש 12 שערים ליגה, את רודריגיניו הקשר הברזילאי שעם 5 שערי ליגה ואת הבלם הפרגוואי פביאן בלבואנה עם 4 שערי ליגה. וכמובן אסור לשכוח את השוער קאסיו שספג העונה רק 11 שערים ב-22 משחקים.

הימור שלי: הולך להיות משחק טוב שייגמר בתיקו רב שערים.

מפגש בריזלאי קלאסי מחכה לנו (GOAL)

תגובה