עונת הרוקיז- מי יקטוף את התואר העונה?

במשך שנים, באן בי איי גדלו ילדים הנקראים ״רוקיז״. שחקני עונה ראשונה. בדרך כלל בני 19-20-21. ותמיד מחוץ למגרש, היו מקבלים בראש מהשחקנים הוותיקים. היו אלה שמביאים סופגניות לאימון. היו כאלה שנכנסים לחימום של משחק לבד. היו אפילו שהסתובבו עם מזוודות של ילדות בנות 5 במשך עונה שלמה. אבל לפעמים יש שחקנים בזמן המשחק שעולים על הציפיות. ויש כאלה שנכשלים.

בשנת 86׳ הגיע הדראפט שנקרא עד היום הכי טוב. שכלל מבין היתר את מייקל ג׳ורדן, האקים ועוד. ואז הגיע דראפט 96׳ שכלל את אחן אייברסון, ריי אלן וקובי בראיינט ועוד גדולים אחרים. האחרון היה הדראפט של 2003. שכלל מבין היתר הכוכבים שאנו מכירים היום. לברון ג׳יימס, כרמלו אנת׳וני, דויין וייד וכריס בוש.

השנה, הגיעו שחקנים מדהימים. מלונזו בול , מרקל פולץ, וג׳ייסון טייטום ואפילו בן סימונס שנחשב לרוקי אחרי שלא שיחק משחק אחד אשתקד. והתואר הולך להיות צמוד עד הסוף.

לונזו בול, שאביו, לבאר בול, הכריז עליו כאל מג׳יק הבא של הלייקרס. ינסה להתעלות ולהוביל את הלייקרס לסנסציה ולקחת אותה לפלייאוף.

מרקל פולץ, ינסה לעזור לפילי הצעירה בראשות אמביד הנהדר, להחזיר אותה לפלייאוף. ולעשות קצת רעש בליגה. בעזרת בן סימונס הרוקי השני שיקפוץ על התואר גם הוא.

ג׳ייסון טייטום, יעזור לבוסטון אחרי הפציעה הנוראית של גורדון הייוורד. לקחת את ראשות המזרח לראשונה מאז 2008 ואל גמר האן בי איי.

תחרות הכשרונות של הרוקיז ייתן לנו המון תקווה לעתיד. הליגה בוחנת ומקווה להביא עוד שחקנים צעירים מכל רחבי אירופה והעולם כדי להציג את כשרונותיהם בליגה הטובה בעולם.

אנו נמשיך לקוות בהמשך לעוד שחקנים בעלי יכולות נהדרות שיציגו את עצמם ולא ייפלו מהציפיות שלהם. האן בי איי פתוחה לשחקנים שיכניסו לה רייטינג והמון אבל המון כדורסל.

תגובה