עוד קאמבק, 0-3 לווריירס

משחק מס’ 3 בגמר המערב נערך הלילה בפורטלנד כאשר המקומיים קיוו להפתיע ולחזור לסדרה עם ניצחון שיכניס אותם לסדרה,ק דורנאט ודמארקוס קאזינס ממשיכים להיעדר וככל הנראה יחזרו (אם וכאשר) רק בסדרת הגמר, היעדרותו של דוראנט החזירה את סטף קרי לקדמת הבמה לאחר שבמשחקים נרחבים בסדרה מול יוסטון נראה היה כי החייזרים המגיעים לסרט סםייס ג’ם 2 עם לברון ג’יימס בקיץ לקחו לו את הכישרון. המחצית הראשונה נראתה בדיוק כמו במשחק מס’ 2 כאשר הביתיים פתחו חזק מאוד ואף הובילו ב-18 נק’ הפרש הודות למשחק של מיילס לאונרד שעלה במפתיע בחמישייה במקומו של אנס קאנטר הטורקי, דריימונד גרין עם משחק נהדר השאיר את גולדן סטייט התמונה במהלך המחצית הראשונה (סיים עם טריפל דאבל של 20 נק’ 13 ריב’ 12 אס’ ואפילו 4 חטיפות), במחצית השנייה הצטרף אליו סטף קרי,כאשר  שני כוכבי הבלייזרס דמיאן לילארד וסי ג’יי מקולום נעלמו לחלוטין.

הצטיין בהגנה ובהתקפה, דריימונד גרין (הפייסבוק של גולדן סטייט ווריירס)

כרגיל ברבע השלישי גולדן סטייט עולה בעוצמה רבה וברבע הזה לאט לאט צמצמה את היתרון עד שבסופו קבע קרי את המהפך ומשם הווריירס המשיכו לרוץ עד לניצחון.

בסיום 99-110 לגולדן סטייט, לפורטלנד נשאר משחק בית אחד לנסות ולצמק את הסדרה ל3-1 לפני שהסדרה תחזור לאוקלנד במידה ויהיה משחק חמישי.

התעורר והפציץ 36, סטף קרי (הפייסבוק הרשמי של גולדן סטייט ווריירס)

קלעו לגולדן סטייט: סטף קרי 36, דריימונד גרין 20 (13 ריב’ ו12 אס’), קליי תומפסון 19.

קלעו לבלייזרס: סי ג’יי מקולום 23, דמיאן לילארד 19, מאיירס לאונרד 16.

השאר תגובה