ספרד – ריאל ואיאדוליד גברה 1:2 על ספורטינג חיחון ועלתה לגמר פלייאוף העלייה

ישלימו את העבודה? (La linterna de Velasco)
0

במשחק הראשון שהתרחש בין ואיאדוליד לספורטינג חיחון ביום חמישי שעבר, המשחק היה במעמד צד אחד עם 1:3 מרשים של  ואיאדוליד על חיחון. בעונה החולפת בליגה הספרדית השנייה, ואיאדוליד וחיחון היו צמודות אחת לשנייה, בעצם רחוקות סך הכל ארבע נקודות אחת מהשנייה. היום, בגומלין אשר יבטיח למנצחת העפלה לגמר הפלייאוף הספרדי ובתקווה את הכרטיס לליגה בכירה בעונה הבאה, שתי הקבוצות באות להילחם ולנצח.

מהלך המשחק:

המחצית הראשונה נפתחה בהנעת כדור מבוקרת של חיחון, שניסתה מידי פעם לתקוף את השער של ואיאדוליד על מנת להשיג גול שיחזיר אותם לתגובת הגמר. בסופו של דבר, התמונה התהפכה בדקה ה-23 עם שער מהצד שני. ג’יימי מאטה כבש שער נאה והעלה את ואיאדוליד ל-0:1. עוד לא חלפו שמונה דקות ושוב עולה ואיאדוליד על לוח התוצאות. הפעם אוסקר פלאנו כבש, ואיאדוליד ביתרון 0:2. זו גם תוצאת המחצית.

בואו לקבל את החדשות החמות

המחצית השנייה נמשכה עם אותו סטטוס, הנעת כדור של חיחון שלא התקדמה רחוק מידי מלבד חצאי מצבים ואיומים מעטים אך מסוכנים מאוד של ואיאדוליד. בדקה ה-68 של המשחק, חיחון קיבלה פנדל ומי שניגש למלאכה הוא קרלוס קרמונה בונט. הוא מבצע את עבודתו נאמנה וכובש, 1:2, חיחון מצמקת והיא זקוקה לשלושה שערים בעשרים דקות. לא ריאלי, אך אפשרי. הלחץ של חיחון מתחיל להתגבר עד סיום המשחק, אך היא לא מדייקת למסגרת (שמונה איומים, שניים למסגרת).

בסופו של דבר, המשחק נגמר בתוצאה 1:2. ריאל ואיאדוליד עולה לגמר הפלייאוף הספרדי ואם תנצח שם, היא מגיעה לליגה הספרדית הבכירה שוב. חיחון תקווה להשלים את המסע חזרה אל הטופ הספרדי בעונה הבאה.

בואו לקבל את החדשות החמות
בואו לקבל את החדשות החמות
מגזין סופ"ש במייל עם כל הכתבות החמות ב-JSPORT הרשמו עכשיו
תוכלו להסיר את המייל בכל עת

השארת תגובה

כתובת המייל שלך לא תפורסם