ספרד: ניצחון ביתי לאספניול ותיקו דרמטי בין לבאנטה מול ג׳ירונה

המחזור ה-18 של הלה ליגה יצא לדרך כשבמוקד שני משחקים ישוחקו הערב כשלבאנטה תארח את ג׳ירונה לקרב אמצע טבלה בעוד האחות הקטאלונית הקטנה תנסה לשמור על פער סביר מהצמרת כשתארח את לאגנס.

לבאנטה – ג׳ירונה 2:2

פתיחת המחזור הייתה נהדרת, משחק שסיפק לנו למעשה הכל, הרחקות, אינספור מצבים על יד השערים וכמובן דרמה גדולה. דווקא לאחר מחצית טובה של הצפרדעים הגיע שער משום מקום של פורטו וקבע יתרון ממש לא מוצדק עבור ג׳ירונה בהפסקה. מוראלס בדקה ה-57 עשה צדק ואיזן את התוצאה אך הרחקה של פושיגו הותירה את המארחים בעשרה שחקנים וטרפה שוב את הקלפים. גארסיה כבר חשב שהעניק לג׳ירונה את מלוא 3 הנק׳ אך קוקה בדקה ה-86 דאג לחלוקת נק׳ במשחק פנטסטי.

תיקו במשחק אמצע טבלה , ( טוויטר)

אספניול – לאגנס 0:1

לאחר פתיחת עונה חלומית אספניול שקעה בששת מחזורים האחרונים כשהשיגה 0 נק׳ מ-18 אפשריות וחזרה למימדיה הטבעיים אך למזלה המקומות שמובלים לאירופה לא הצליחו לייצר פער משמעותי והקבוצה בתכלת לחלוטין יכולה לחזור למאבק. בורחה אינגלאסיאס כבר בדקה ה-8 העלה את אספניול ליתרון לאחר פעולה של דוד לופז שנעצרה אצל קוויאר אך החלוץ עמד במקום וקבע 1:0. בסיומה של המחצית הראשונה רק 1:0 לאספניול שיכולה להרגיש מעט מקופחת כשהגיע לה לפחות יתרון כפול.

תגובה