סנגל בחצי הגמר בתום דרמה מטורפת

אתמול, אוקראינה ואיטליה הבטיחו את מקומן בחצי הגמר המונדיאל לנבחרות U20. היום, לאחר שאקוודור הביסה את ארה”ב, הגיעה תורן של סנגל ודרום קוריאה לסגור את תמונת חצאי הגמר.

הרכבים:

דרום קוריאה: גוונג’ון, ג’ון, ג’יי יק (וון סנג, 81), הונוו, ג’יסולוונג, טיי הון, סג’ין (יונג ווק, 53), הוג’ין, טייג’ון (יונג מין, 80), סהון, קנג’ין

סנגל: נדייה, אוו, נדיה (מבו, 82), סיסה, דיונקו, דיאגנה, ניינג, סגנה (דראמה, 94), סיסס, ניאן (נדיי, 91), בדג’י

מהלך המשחק:

המשחק נפתח בצורה שוויונית, כאשר שתי הקבוצות מאיימות על השער. אך זו הייתה דווקא סנגל שעלתה ראשונה על לוח התוצאות, כאשר בדקה ה-37, ניאן שם את הכדור ברשת והעלה את נבחרתו ל-1:0 על נבחרת דרום קוריאה. שער זה הגיע בתום לחץ כבד של הסנגלים, ובמקום להמשיך בלחץ זה, השחקנים הצעירים של המאמן יוסוף דאבו הורידו את הרגל מהגז ואפשרו לדרום קוריאנים לתקוף. המחצית מסתיימת בתוצאה השברירית 1:0. האם הלחץ הגובר של דרום קוריאה ישתלם לה במחצית השנייה?

התשובה היא בהחלט כן. בדקה ה-62, השופט סימן על הנקודה הלבנה, ולאחר אימות של טכנולוגיית הVAR, לי קנג’ין ניגש לבעוט את הפנדל וגם עשה זאת בהצלחה רבה. הכדור נכנס לשער והתוצאה מתאזנת ל1:1! בדקה ה-74, הגיעה תורה של סנגל לנסות את מזלה מנקודת 11 המטרים, אך ניאן כשל במשימה הזאת והתוצאה נשארת 1:1. אבל חלפו רק 2 דקות, וניאן קיבל הזדמנות שנייה, לכפר על הפנדל שהוחמיץ, והפעם הוא לא פישל. 2:1 לסנגל! ובתום 9 דקות תוספת זמן, בדקה ה99, לי ג’יסול משווה ל-2:2 ושלח את המשחק להארכה.

בדקה ה-96, יונג ווק הופך את התוצאה ל-3:2 לטובת דרום קוריאה אבל בדקה ה-121, סיסס משווה ל-3:3 ושולח את המשחק לפנדלים. מטורף! אבל זה לא הספיק לסנגל, כי בפנדלים דרום קוריאה התעלתה על יריבתה וזכתה בכרטיס האחרון לחצי הגמר, בו היא תפגוש את אקוודור.

השאר תגובה