סנגוקו לורד 2019

מייקי ניקולס (טאגוצ׳י יפן) נגד צ׳ייס אוונס (בולט קלאב)
ניקולס וצ׳ייס יודעים מה הם עושים. הם פותחים לאט לאט בשביל לחמם את הקהל להמשך הקארד והקרב ביניהם קליל וכיפי ולא פסיכולוגי ואינטנסיבי. מייקי מנצח עם מייקי בומב אחרי סופרקיק מצ׳ייס.

עלייתו של ניקולס (אתר NJPW)

הירוקי גוטו וטאגוצ׳י (כאוס/טאגוצ׳י) נגד ג׳יי ווייט והיקולאו (בולט קלאב)
ג׳יי והיקולאו אוכלים מרור מגוטו וטאגוצ׳י אבל הם עושים קאמבק עם מהלכים מסריחים. השניים משתלטים על הקרב אבל גוטו חוזר לעצמו ודופק לשניהם אישיגורשי ומסיים את זה עם הGTR

לילה טוב היקולאו (אתר NJPW)

אוקאדה, אישיי, יושי האשי ורופונגי 3K (כאוס) נגד נאיטו, איוויל, סאנאדה, בושי ושינגו (LIJ)
הקרב מתחיל בחילופי אנשים וספוטים קלילים ואז כאוס נכנסים לבליץ אבל אינגוברנבלס מצליחים לגרום לסערה לחלוף ומתחילים לשלוט בקרב. השליטה מעבירה עוד כמה פעמים ידיים אבל בסוף נאיטו מכריע את הקרב עם דסטינו על יושי האשי.

דסטינו!!! (אתר NJPW)

רובינסון (c) {טאגוצ׳י} נגד בד לאק פאלה (בולט קלאב) על אליפות ארצות הברית
פאלה מסתער על ג׳ויס אבל ג׳ויס לא נופל וחוזר לאט לאט. פאלה ממשיך לעבוד על ג׳ויס עם הטחות חזקות אבל כל הצמדה רק מחזקת את ג׳וס ובסוף ג׳וס מצליח להשיג פאלפ פריקשן ולנצח כנגד כל הסיכויים ולשמור על האליפות.

אאוץ׳! (אתר NJPW)

קוטה איבושי (c) נגד זאק סייבר ג׳וניור (סוזוקי גאן) על האליפות הבין יבשתית
השניים מתחילים לאט לאט ומאיצים כיאה לפרורסו. זאק מכניס את הסגנון גראפלינג הקטלני שלו ולא מרפה מאיבושי בעוד שאיבושי מנסה לעלות את הקרב לרגליים ובהמשך גם לאוויר. אחרי הרבה נעילות סייבר סוף סוף עושה טעות ועולה לאוקטופוס הולד, איבושי מנצל את זה ועושה גו טו סליפ ואחרי זה קמיגויה כדי לשמור על האליפות. קרב מעולה שממשיך להוכיח לי שסייבר הוא מתאבק מעולה. אחרי הקרב נאיטו מאתגר את איבושי.

לך לישון סייבר (אתר NJPW)

לסיכום, אירוע סולידי עם מיין איבנט מעולה.

תגובה