סמאקדאון עושים תכנית לא רעה עם בכורה דומיננטית של אלמאס

האיש שדבק בו הכינוי היורש של אדי גררו נראה לא רע, שאר התכנית שווה צפייה

0

התכנית נפתחת עם דניאל בריאן. בבאקלאש הוא הביס את ביג קאס והיום הוא מכריז משהו שחיכו לשמוע הרבה זמן – הוא עומד לרדוף אחרי אליפות ה-WWE ולהיות אלוף עולם בפעם החמישית בקריירה. פתאום מגיע ביג קאס ומתנהג כמו אידיוט מושלם כהרגלו, אבל הוא עשה את זה טוב והצליח לעצבן את המעריצים כמו שהוא היה אמור. ואז דניאל בריאן פשוט התחיל להשמיד את קאס. עכשיו זאת דרך לפתוח תכנית שיש בה את דניאל בריאן!

ככה פותחים תכנית (האתר הרשמי של ה-WWE)

עכשיו לקרב הפותח של הערב, סזארו ושיימוס פוגשים את הניו דיי. הקרב הזה היה קרב פותח מצוין עם שניים מהטאגים הכי טובים שיש ל-WWE להציע בשנים האחרונות. בסופו של דבר, אקסבייר וודס עם עוד הופעה משכנעת גומר את הקרב עבור הקבוצה שלו והניו דיי הולכים למאני אין דה באנק. קרב מצוין, הניו דיי צריכים את הפוש, אבל מצד שני גם סזארו ושיימוס ראויים אליו וחבל שלא עושים איתם הרבה.

בואו לקבל את החדשות החמות
קרב פותח מצוין (האתר הרשמי של ה-WWE)

אנחנו מתקדמים אל הרגע שכולנו חיכינו אליו מרסלמניה 34 – הבכורה של אנדראדה סיין אלמאס! המתאבק המוכשר שסומן בתור כוכב גדול מגיע להופיע לראשונה מאז הפסיד את אליפות ה-NXT לאליסטר בלאק/טומי אנד, ונותנים לו דרך מצוינת לבנות מומנטום – לנצח ג’ובר מקומי תוך דקה וחצי. סלינה אומרת לאחר הקרב שמגיעה לו תחרות קשה יותר, וגם אותה הוא ינצח. בכורה נהדרת וקלאסית להיל שעומד להפוך למיין איבנטר.

ברוך הבא, חיכינו לך (האתר הרשמי של ה-WWE)

מתקדמים בתכנית אל הודעה מהמנהלת שלנו פייג’ – היריבה הבאה של כרמלה היא אסקה! מעניין מאוד לראות איך הקרב יהיה במאני אין דה באנק. וכעת הקרב המשולש בין מאנדי רוז, סוניה דוויל ובקי לינץ’. קרב נחמד, חמוד מאוד, אבל כמובן שלא משהו מיוחד. הקרב מסתיים בניצחון של בקי לינץ’, כצפוי, ואנחנו ממשיכים בתכנית אל המיין איבנט שלנו אחרי עוד כמה פרומואים והודעות שנועדו לבנות את האירוע, בינתיים זה עובד לא רע.

צפוי, לא משהו מיוחד (האתר הרשמי של ה-WWE)

המיין איבנט, שינסקה נאקאמורה נגד איי ג’יי סטיילס בפעם הרביעית. “קרב חלומות” הם אמרו, אנחנו מקבלים את הקרב הזה פעם נוספת. הקרב הזה לעומת הקודמים לו היה הטוב ביותר שהשניים האלו עשו, וסוף סוף שינסקה נאקאמורה נכנס לתפקיד ההיל הכי טוב שיש הוא הבין שבשביל להיות אלוף, צריך לגנוב ולרמות, והיום הוא עשה את זה בצורה נהדרת וניצח. במאני אין דה באנק, שינסקה יבחר את הרעיון לקרב. תכנית מצוינת.

בואו לקבל את החדשות החמות
בואו לקבל את החדשות החמות
מגזין סופ"ש במייל עם כל הכתבות החמות ב-JSPORT הרשמו עכשיו
תוכלו להסיר את המייל בכל עת

השארת תגובה

כתובת המייל שלך לא תפורסם