Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'alchemists_instafeed_widget_load' not found or invalid function name in /home/jsportco/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 287

סיקור SMACKSOWN AND 205 LIVE 21.2.17

סוף סוף ניקי בלה ונטליה נלחמו בקרב אגרסיבי במיוחד שבמהלכו מישהי מפתיעה תקפה את ניקי בלה, נעמי נאלצת לוותר על האליפות ובהמשך הערב יש אלופה ישנה- חדשה ואיזה דרמה בקרב הבאטל רויאל על הטוען לכתר!

המופע נפתח בכניסתו של דניאל בראיין לזירה ולאחר מכן הכריז על כניסתה של נעמי, אלופת הנשים המכהנת, לזירה. בראיין התחיל לומר שהוא בהחלט מאמין שהקהל חושב שהיא הרוויחה את הזכייה ביושר ושהם מאוד גאים באלופה. דניאל בראיין גם דיבר על זה שהוא זכה בעצמו באליפות הראשית ברסלמניה אבל הוא נפצע ונאלץ למסור את האליפות. בראיין הוסיף לומר שהוא ושיין מקמהון בדקו את הכשירות של נעמי לאחר שהיא נפצעה ואמרו שהיא לא יכולה להגן על האליפות שלה ושהיא נאלחת להחזיר לבראיין את האליפות. נעמי אמרה בתגובה שהיא מודה לבראיין על הדאגה ושכולם יכולים להיות בטוחים שהיא תתחרה ברסלמניה אחרי שהיא תתן את האליפות ולאחר מכן היא באמת מסרה את אליפות הנשים שלה לדניאל. לאחר מכן נכנסה לזירה אלופת הנשים לשעבר אלכסה בליס והתחילה לומר שזה היה מדהים ושלמות לשמה (אחרי שהיא הפסידה את האליפות לנעמי), ולאחר מכן הטיחה בליס בקהל שיסתמו ויקשיבו לה. בליס המשיכה לומר שהיא אפשר שלא תהיה לסמאקדאון אלופת נשים עד רסלמניה, אמרה שהרגליים והידיים שלה מצוינות והציעה לתת את האליפות לה. בראיין בתגובה אמר שאולי זה נשמע הגיוני להחזיר לה את האליפות אבל הוא לא יעשה את זה. בראיין הוסיף שהיא תלחם הלילה נגד בקי לינץ’ על האליפות.

20170221_sd_vid_naomi--3a2a75b1b82eac1643db4f2f284d4af1
נעמי מוסרת את האליפות בדמעות (האתר הרשמי של ה-WWE)

אליפות הנשים: אלכסה בליס מנצחת את בקי לינץ’

בליס החזירה הביתה את האליפות שלה! איזה ניצחון גדול! אלכסה בליס מנצחת את בקי לינץ’ והופכת להיות 2 פעמים אלופת הנשים של סמאקדאון. הקרב היה אם הרבה הפתעות כלומר שגם בקי וגם אלכסה ניסו רוב הזמן להפתיע אחת את השנייה עד שבליס הכניסה את שני אצבעותיה לעיניה של לינץ’ ולהפתיע אותה עם רול-אפ של 3 בדרך לניצחון. לאחר הקרב מיקי ג’יימס נכנסה ובירכה את אלכסה אך היא גם באה להתעמת עם בקי אבל האחרונה הייתה מרוכזת והצליחה לבלום את ג’יימס שברחה מהזירה.

לאחר מכן היו מספר פרומואים של מתאבקים והראשון הוא של דין אמברוז ואמר בקצרה שהערב הוא ינקום בקורבין ויחזיר את מה ששלו. לאחר מכן ראו את מיז ומאריס שמיז אומר שהוא ”המיין אבנטר” הכי גדול ב-WWE ואלוף ה-WWE העתיד ברסלמניה. לאחר מכן רנה יאנג ראיינה את נטליה על הקרב שלה בהמשך הערב ולא לקח הרבה זמן עד שנטליה גירשה אותה.

אמריקן אלפא מנצחים את בריזנגו

יופי ששל נצחון לאמריקן אלפא אחרי שלקח להם ממש כמה דקות אחרי שביצעו את התרגיל המפורסם של האחים סטיינר וגייבל הצמיד את פנדנגו בדרך לניצחון. לאחר הקרב האוסוס שוב השאירו מסר לאמריקן אלפא אחרי שהגיחו מהקהל ”ופירגנו” לאמריקן אלפא על הניצחון. האוסוס התחילו לומר שבקרוב הם יהיו ”האקסים” של אליפות הזוגות ואחרי שאמריקן אלפא רוצים קרב מולם באותו הזמן האוסוס עונים שהם יתנו להם קרב אבל לא הלילה כי הם לא מוכנים לקרב וכדאי להם להיזהר.

לאחר מכן רואים את סטיילס מאחורי הקלעים שמח ומאושר לקראת הבאטל רויאל בהמשך הערב על הזכות להילחם נגד וויאט על האליפות ברסלמניה. לאחר מכן ראו את זיגלר עומד מלפני שלט שכתוב עליו את שמו והוא נותן סופרקיק לשלט והוא מתנפץ. לאחר מכן ראו את לוק הארפר והאחרון התחיל לומר שהוא סוף כל סוף חופשי ולא יהיה לאף אחד מקום לרוץ. לאחר מכן ראו את ניקי בלה מאחורי הקלעים שהיא אומרת שהיריבות הזאת נגמרת בדיוק כמו החברות שלה לשעבר עם נטליה, ושהיא תתן את כל מה שיש לה בקרב ונטליה תהיה ידועה בתור הארט השבורה.

קרב ללא חוקים: נטליה מנצחת את ניקי בלה

ניצחון גדול לנטליה בקרב המדובר נגד ניקי בלה ונטליה הוכיחה שהיא יותר טובה מבין השניים. הקרב כלל: מכות של ניקי בלה עם המקל לנטליה, בעיטה קטלנית של בלה ליד הקהל, אלבמה סלאם על השולחן שדרים מבלה גם, קרב מאחורי הקלעים, נטליה זורקת את ניקי על מאריס, נטליה שוברת מראה על ידי ניקי בלה, STF מחוץ לזירה של ניקי בלה אבל בסוף מאריס הגיחה משום מקום ותקפה את ניקי בלה עם מקל ללא הפסקה עד שדה מיז תפס אותה. נטליה ניצלה את ההזדמנות והצמידה את בלה ל-3 בדרך לניצחון.

20170221_sd_vid_nikkinatty--0f93602a5cdb9c8497fc8d0e394fad74
ניקי בלה נתנה את כל מה שיש לה אבל זה לא הספיק (האתר הרשמי של ה-WWE)

לאחר מכן ראו את בארון קורבין מאחורי הקלעים והוא התחיל לומר שהוא אוהב הרס ושהוא אוהב כאב. קורבין הוסיף שאחרי שהוא יעיף את כל 9 המתאבקים האחרים מהזירה תשומת הלב סוף סוף תהיה עליו. לאחר מכן ראו את קרוז שאמר שכל אחד רוצה לעמוד בדרכו ובמיוחד דולף זיגלר אבל הוא לא ייתן לאף אחד. לאחר מכן וויאט אמר שלא משנה מי ינצח הוא בכל מצב יפסיד לו ברסלמניה.

באטל רויאל: תיקו בין לוק הארפר ואיי ג’יי סטיילס

איזה באטל רויאל היה! אפשר היה להרגיש את כל היריבויות שיש בקרב המדובר. המודח הראשון היה מוג’ו ראוולי על ידי בארון קורבין אחרי שהראשון ניסה לתת את המרפק הקטלני שלו אבל הועף על ידי קורבין באוויר, המודח השני היה קאליסטו אחרי שחטף סופר קיק מדולף זיגלר על האפרון ועף, המודח השלישי היה זיגלר עצמו אחרי שחטף ”אינזגרי” מקרוז, המודח הרביעי היה קרוז אחרי שהוא לא היה מרוכז וצעק על זיגלר שתקף את קאליסטו עם כיסא ועף על ידי קורבין. כמובן שהפייט בין השניים המשיך אבל דולף זיגלר ברח אל מאחורי הקלעים. המודח החמישי היה דה מיז שהועף על ידי ג’ון סינה מהחבל השלישי, המודח השישי היה ביירון קורבין אחרי שהועף על ידי דין אמברוז ועוד פעם השני הרס לקורבין את הסיכוי לאליפות. כמובן שקורבין לא אהב את זה והוא הוציא את דין אמברוז מלמטה מהזירה וביצע עליו את ”סוף הימים” מחוץ לזירה. המודח השביעי היה ג’ון סינה אחרי שהועף על ידי דה מיז שחזר משום מקום. השמועות על יריבות בין ג’ון סינה וניקי בלה נגד דה מיז ומאריס קרובות עכשיו יותר מתמיד!

המודח השמיני היה דין אמברוז אחרי שחזר לקרב בינו נגד סטיילס ונגד הארפר אבל הארפר נתן לאמברוז בעיטה בחזה והאחרון כבר לא החזיק מעמד. לאחר קרב מתמשך בין השניים הארפר וסטיילס עפו באותו הזמן למרות שאפשר היה לראות בברור שסטיילס עף קודם. לאחר הרבה ויכוחים מצד השופטים ומצד המתאבקים דניאל בראיין נכנס לזירה והכריז שזה נגמר בתיקו והמנצח יוכרע שבוע הבא. הארפר בתגובה פשוט ביצע ”דיסקוס קלוזליין” על סטיילס וסגר את המופע.

20170221_sd_vid_royal--fb63d3b0ba1fbe43c99851b0b7767c21
איזה באטל רויאל דרמטי במיוחד! (האתר הרשמי של ה-WWE)

סרטון של אוסטין אריס שמרמז המון, קנדריק מנצח ברמאות, סוף סוף ניצחון לדר וג’ק גאלאהר עם עוד ניצחון

בתחילת המופע היה סרטון שמראה את יכולותיו של אריס מה שרמז המון גם לגבי חזרתו מפציעה וגם לגבי הופעתו האפשרית ב-205 לייב.

בראיין קנדריק מנצח את אקירה טזוואה

קנדריק שוב מוכיח את עלינותו מול ”חברו הטוב” לשעבר טזוואה אחרי שתקע את רגלו של טזוואה מחוץ לזירה וניצח מספירת 10. אין ספק שטזוואה עצבני ובטח התחיל לו פיוד חדש בין השניים. אפשר לראות לפי זה שהם לא אוהבים אחד את השני.

007_205_02212017hm_4174--b9a1790e88f70e77767d4fb09b2bea9f
טזוואה חייב להיות בפוקוס (האתר הרשמי של ה-WWE)

נועם דר מנצח את מוסטפה עלי

איזה ניצחון גדול לנועם דר! אחרי שרשרת של הפסדים דר סוף סוף מצליח לנצח את מוסטפה עלי רק הפעם זה בלי אלישה פוקס לצידו. אני באופן אישי הייתי שמח לראות יריבות בין השניים. ”ישראלי נגד פקיסטני” היה יכול להיות מאוד מעניין וזה יכול להוציא מלא דברים מצוינים לדעתי.

20170221_sd_vid_alidar--f76965275078e4c9dc42de1bad7bb883
הפקיסטני ניסה אבל ללא הצלחה (האתר הרשמי של ה-WWE)

ג’ק גאלאהר מנצח את טוני ניס

עוד ניצחון לג’ק גאלאהר והפעם זה על טוני ניס אחרי שביצע את הדרופקיק הקטלני שלו לפינה והצמיד את ניס ל-3. גאלאהר משאיר מסר גדול לנוויל ומראה לנוויל שכדאי לו להתאמן אם הוא רוצה לשמור על האליפות שלו לצידו.

20170221_sd_vid_gallaghernese--fa15760d64315eda328f441505790672
גאלאהר מנצח גם הפעם הזאת ושומר על רצף הניצחונות שלו (האתר הרשמי של ה-WWE)

השאר תגובה