Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'alchemists_instafeed_widget_load' not found or invalid function name in /home/jsportco/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 287

סיקור MONDAY NIGHT RAW 23.1.17

ביג שואו חוזר ומסמן מטרה ענקית, קרב חוזר על אליפות ארצות הברית, סשה בנקס גוברת על נאיה ג’אקס ומפגש היסטורי ובלתי נשכח בין שלושת הגדולים!

פתיחת התכנית:
רומן ריינס הטוען לכתר האליפות האוניברסלית יוצא אל הזירה ומזכיר כי ברויאל ראמבל, הוא יישאר אחד על אחד מול האלוף קווין אוונס, מה שמבחינתו אומר שהוא ייקח לו את האליפות בלי קושי. אוונס עצמו יוצא החוצה מלווה בחברו הטוב כריס ג’ריקו וקורא לריינס הזוי ומוסיף שכל הדברים שריינס מבטיח הם בגדר אשליות שלא יתגשמו, ושנראה כי הוא קצת מבולבל בעקבות המכה שחטף מהפאוורבומב שנתן לו אוונס על שולחן השדרנים. ג’ריקו מחזק את דברי חברו ומוסיף כי הוא לא יכול לחכות ללמד את ריינס לקח.
ריינס קופץ על ההזדמנות ומציע לג’ריקו קרב על אליפות ארצות הברית. ג’ריקו מהסס אך חברו אוונס מסכים בשמו בהתלהבות.

סזארו נגד לוק גאלוס:
קרב נהדר לפתיחת התכנית שבו סזארו ממשיך להפגין את האתלטיות העצומה שלו עם סופלקסים עוצרי נשימה על גאלוס הענק לאורך הקרב. במהלך הקרב סזארו המשיך לשלוט ולקראת הסיום, סזארו ניסה לבצע את הסווינג על גאלוס שהצליח לזחול אל מחוץ לזירה. הענק של הקלאב דחף את שיימס בכדי לגרות אותו שיחזיר לו ובכך יפסיל את סזארו, אך שיימס התאפק. גאלוס עלה חזרה אל הזירה ונתקל בבעיטה אדירה של סזארו שהעיפה אותו בחזרה החוצה. השוויצרי התכוון לצאת החוצה ולהמשיך להלום בגאלוס, אך השופט עצר בעדו בגופו. שיימס ניצל את המיקום של השופט ונקם בגאלוס עם קלוזליין. סזארו החזיר את גאלוס לזירה והצליח לנעול עליו את השארפשוטר, אלא שאז הגיח מאחורי שיימס שעמד מחוץ לזירה, קארל אנדרסון שותפו של גאלוס והפיל את שיימס בבעיטה. אנדרסון הסיח את דעת השופט שלא ראה את גאלוס נכנע לשארפשוטר. סזארו העזב את גאלוס במטרה לדאוג לאנדרסון, אך כשהסתובב חזרה תקל בבעיטה של אנדרסון, שביצע עליו את המהלך המסיים שלו וניצח. באירוע הקיק-אוף של הרויאל ראמבל, נוכל לחזות בקרב אליפות בין שני הצוותים שיכלול שני שופטים בזירה! האם הקלאב סופסוף יהיו אלופים?

סזארו בעוד מפגן אתלטיות (האתר הרשמי של הWWE)
סזארו בעוד מפגן אתלטיות (האתר הרשמי של הWWE)

מאחורי הקלעים:
המנהל הכללי מיק פולי משוחח בטלפון עם סטפני מקמהן, שמושמעת בספיקר. סמי זאין נכנס למשרד ושואל את פולי אם הוא צריך למלא מסמך כלשהו כדי להכריז על כניסתו לרויאל ראמבל, ופולי עונה שאין צורך כי זה הרי ברור שהוא יהיה בראמבל. סטפני קוטעת את השניים ומודיעה לזאין כי ככה לא הולכים הדברים, ושהוא יהיה חייב להרוויח את מקומו בקרב הגדול, ושהדרך לעשות זאת היא לנצח את סת’ רולינס בקרב אחד על אחד מאוחר יותר בתכנית.

סת’ רולינס נגד סמי זאין – קרב על מקום ברויאל ראמבל
השניים שרק בשבוע היו באותו הצוות בקרב שלושה מול שלושה, נפגשים לקרב אחד על אחד, כשעל הכף מקום בקרב הרויאל ראמבל. בפתיחת הקרב השניים מנסים להשיג ניצחון מוקדם בתצוגה טכנית נהדרת. במהלך הקרב, זאין הפגין אתלטיות ואקרובטיות כשהדהים את הקהל עם סלטה אחורית (מונסולט) ממחסום הקהל. רולינס השיב במהלך היי-פליינג אקרובטי משל עצמו, כשהוא מצליח לבצע על זאין המטושטש את ה”בלוקבאסטר” (סלטה קדמית ותפיסת ראש לרצפה). סת’ מצליח לבצע על זאין עוד שני מהלכי סופלקס שלא מספיקים לו כדי לנצח. כמה רגעים לאחר מכן, זאין מנסה לקפוץ על רולינס מהחבל העליון, אך סת’ משתמש בזריזות שלו ומנסה לתפוס את זאין לפדיגרי יוצא דופן מלמעלה. זאין מתחמק ומבצ על רולינס סלטה ופאוורבומב שמשאירים את הקהל חסר מילים, אך גם זה לא מספיק לזאין כדי לנצח. דקות אחרי כן, זאין מייצב את עצמו על הדופן החיצוני של הזירה ומחכה לרולינס שיקום בכדי לבצע עליו את ה- “חלובה קיק”, אך רולינס תופס אותו לפדיגרי עוצר נשימה על דופן הזירה. רולינס מתקרב אל זאין כדי להצמיד אותו, אך לפתע נשמעת המוזיקה של טריפל אייץ’ בו רולינס מנסה לנקום כבר זמן רב. למרבה אכזבתם של הקהל ושל רולינס, טריפל אייץ’ לא יוצא והעניין מתברר כתכסיס. רולינס מסתובב בחזרה אל זאין, שמגלגל אותו להצמדה ומרוויח את מקומו ברויאל ראמבל בניצחון אדיר, בקרב אדיר. היריבות בין טריפל אייץ’ ממשיכה להבנות, אין ספק שמפגש מסוג כזה ברסלמניה יהיה מרתק.

הדבר לו רולינס חיכה (האתר הרשמי של הWWE)
הדבר לו רולינס חיכה יותר מכל (האתר הרשמי של הWWE)

דרו גולאק, טוני ניס ואריא דיווארי נגד מוסטאפה עלי, טי.ג’יי פרקינס וג’ק גלאהר:
בפעם הראשונה שבה נערך קרב שלושה על שלושה בקטוריית הקרוזרווייטס בRAW, קיבלנו תצוגה מלהיבה משתי הקבוצות, אבל האיש הבולט היה היהלום החדש והמנצנץ, מוסטאפה עלי שהציג אקרובטיות עצומה והצליח להשיג את הניצחון לקבוצתו עם מהלך מסיים פשוט מדהים כשהוא מבצע על דרו גולאק שתי סלטות אחוריות כלפי פנימה מהחבל העליון.

ניו דיי בזירה:
אלופי הזוגות לשעבר מספרים על התכניות הגרנדיוזיות שלהם לקראת רסלמניה, כשאנזו וקאס לפתע קוטעים אותם במטרה להכריז שקאס עומד להכנס לרויאל ראמבל ביום ראשון. את תשועות הקהל קוטעים רוסב וג’ינדר מהאל (יחד עם לאנה כמובן) ורוסב מכריז שגם הוא ייכנס לראמבל. טייטוס אוניל נכנס גם הוא לזירה ובתור נקמה בניו דיי על מה שעשו לו בשבועות האחרונים, הוא יוזם קרב ארבעה מול ארבעה, אך הניו דיי מזכירים לו שהוא, רוסב וג’ינדר הם רק שלושה, ובדיוק אז נכנס במפתיע ברון סטרואומן ומציע את עצמו להשלים את הצוות.

ניו דיי ואנזו וקאס נגד רוסב, ג’ינדר מהאל, טייטוס אוניל וברון סטרואומן:
קרב פיקנטי שמסתיים באופן די צפוי. אנזו וקאס מצליחים לבצע על ג’ינדר את ה- “באדה בום שאקה לאקה” אך טייטוס שובר את הספירה. קאס מעיף את טייטוס מהזירה ומצליח להוריד לזירה גם את רוסב עם הביג בוט, כשהוא עצמו עף יחד איתו. קופי קינגסטון מרים את הקהל ומבצע קפיצה מעל החבל העליון היישר אל הארבעה שמחוץ לזירה, ומשאיר לבד את אנזו מול ג’ינדר. אנזו מצליח להסתדר מצויין מול ההודי אלא שאז ברון סטרואומן טופח על גבו של מהאל ונכנס אל הקרב. אנזו מנסה לקפוץ על סטרואומן מהחבל האמצעי, אך סטרואומן תופס אותו באוויר ומבצע עליו את הפאוורסלאם, מצמיד אותו ומנצח. ברון סטרואומן ממשיך להעלות את הציפיות בכל הקשור למה שיעשה ברויאל ראמבל. לאחר הקרב, יצא במפתיע אל הזירה ביג שואו, שסיפק לנו סצנה עוצמתית מאין כמוהה, כשהוא וסטרואומן מביטים אחד בשני פנים אל פנים. ביג שואו הכריז מוקדם יותר על כניסתו לראמבל, אז נקווה לראות את אותה הסצנה גם ביום ראשון, דבר שככל הנראה יקרה.

מפגש עוצר נשימה (האתר הרשמי של הWWE)
מפגש עוצר נשימה (האתר הרשמי של הWWE)

קרב אליפות ארצות הברית – רומן ריינס נגד כריס ג’ריקו:
רומן ריינס בשליטה מלאה לאורך רוב הקרב, מוכיח שאין ממש סיכוי לתחרות של כריס ג’ריקו מולו בסיואציית אחד על אחד. ריינס מצליח לבצע על ג’ריקו סמואן דרופ, סופרמן פאנץ’ והתחמקות מקודברייקר היישר אל פאוורבומב אימתני, ובדיוק כשהוא עומד לבצע את הספיר ולנצח, אוונס מגיח מעמדת השידור ותוקף את ריינס, ובכך גורם לפסילה של ג’ריקו ולהשארות האליפות אצלו. לאחר הקרב, שני החברים מנסים לנעול את ריינס בכלוב הכרישים אליו עומד ג’ריקו להכנס ביום ראשון, אך ריינס מתחמחק ומצליח לנעול את קווין אוונס בתוך הכלוב. אוונס מוגבה מעל הזירה בתוך הכלוב אחוז פאניקה, וחברו הטוב מחזיק ברצפת הכלוב ועולה יחד איתו. ריינס נותן לג’ריקו סופרמן פאנץ’ בעודו באוויר, ולאחר מכן חותם עם ספיר לאלוף ארצות הברית. לאחר הפסקת פרסומות, אוונס מורד בחזרה אל הזירה ויוצא מהכלוב, ובדיוק כשהמצב נראה הכי רע שיכול להיות בגזרת שני החברים, הם מקבלים את הבשורה כי הקרב בין ריינס לאוונס ביום ראשון יהיה קרב ללא פסילות.

נאיה ג’אקס נגד ריי לין:
נאיה ג’אקס מוחצת את ריי לין האלמונית תוך לא פחות 29 שניות בקרב שאמור להיות בסך הכל עוד ערב בשביל נאיה ג’אקס. אבל השואו האמיתי הגיע אחרי הקרב. נאיה לקחה את המיקרופון והמשיכה לזלזל בסשה בנקס ולהשכיר את מה שהיא עשתה לה בשבועות האחרונים, אלא שאז סשה בעצמה יצאה במפתיע כשהיא נעזרת בקביים, ומשתמשת בהם בשביל להכות את נאיה ג’אקס ולהוריד אותה לרצפה, כשהיא משיגה את נקמתה ומשאירה לה מסר גדול.

השיגה את נקמתה. בנקס (האתר הרשמי של הWWE)
השיגה את נקמתה. בנקס (האתר הרשמי של הWWE)

נועם דר נגד ריץ’ סוואן:
נועם דר פוגש את אלוף הקרוזרווייטס כשאלישה פוקס תומכת בו מבחוץ. נועם ממשיך לייצב את עצמו בתור ההיל בסיפור, כשהוא משתמש בפוקס מספר פעמים כמגן אנושי במטרה למנוע נזק מסוואן. לקראת הסיום, דר עולה אל החבל העליון ומנסה לקפוץ על סוואן שמתחמק ומבצע עליו את ה- “ריץ’ קיק” ומנצח באופן צפוי. סוואן תופס את המיקרופון וצורח על נוויל שיפגוש אותו בזירה, ונוויל יוצא אחוז טירוף, אבל בדיוק כשנראה כי הוא עומד להכנס לזירה יחד עם סוואן, הוא מסתובב והולך. סוואן לא מחכה לנוויל ותוקף אותו מחוץ לזירה. סוואן יוצא עם ידו על העליונה ומשאיר לנוויל אבק לפני הקרב של השניים ברויאל ראמבל.

גולדברג בזירה:
גולדברג מפגין בטחון עצום כשהוא מודיע לכל אחד מ-29 האחרים שיתמודדו מולו שהם בסכנה ושאין דבר שיעצור בעדו בדרך לניצחון ברויאל ראמבל. פול היימן יוצא לבדו אל הבמה, קוטע אותו ומלהיט את הקהל לקראת תרחיש אפשרי שבו נוכל לחזות במפגש ראשים בין גולדברג ללסנר הזועם ברויאל ראמבל. לפתע לסנר בעצמו מגיע אל הבמה ומפתיע את הקהל בנוכחותו. היימן ממשיך בדברי הפסיכולוגיה שלו אך נקטע על ידי גולדברג שקורא ללסנר להפסיק עם השטויות ולהגיע אל הזירה. לסנר נענה לבקשה ללא מילים והולך אל הזירה. השניים מביטים אחד בשני כשלפתע נשמע צלצול הפעמון והאורות נכבים. כשהאורות דולקים, אנדרטייקר מופיע בזירה לקול התשועות הרמות של הקהל. השלושה מספקים לנו סצנה בלתי נשכחת כשהם מביטים אחד בשני מלאי רוח לחימה. אין ספק שהציפיות לקראת הראמבל רק הולכות וגוברות, בתקווה לקבל מפגש ענקים נוסף מסוג כזה.

האם זוהי השלישיה האחרונה בראמבל? (האתר הרשמי של הWWE)
האם זוהי השלישיה האחרונה בראמבל? (האתר הרשמי של הWWE)

השאר תגובה