Untitled-5

סיכום ליגות נמוכות: יבנה ניצחו בשיניים את הכח, אסי גלבוע הביסה בצור שלם

ליגה א דרום:

התוצאות מהמחזור ה-15:

הפועל מחנה יהודה – הפועל אזור: 0:2

עירוני קריית גת – אדומים אשדוד: 0:0

מכבי יבנה – הכח עמידר רמת גן: 1:2

מכבי שעריים – ביתר נורדיה ירושלים: 1:0

מ.כ ירמיהו חולון – הפועל בקעת הירדן: 0:4

מכבי קביליו יפו – מכבי הרצליה: 1:2

מ.ס כפר קאסם – שמשון כפר קאסם: 1:3

ביתר כפר סבא – הפועל כפר שלם: 2:2

ליגה א צפון:

התוצאות מהמחזור ה-15:

הפועל ירושלים – הפועל אום אל פאחם: 1:0

הפועל באקה אל גרבייה – עירוני טבריה: 1:3

הפועל הרצליה – הפועל רובי שפירא חיפה: 1:2

עירוני נשר – הפועל מגדל העמק: 1:3

מכבי צור שלום – הפועל אסי גלבוע: 4:0

מ.ס טירה – הפועל כפר קנא: 3:2

הפועל כאוכב – הפועל בני זלפה: 1:1

ליגה ב צפון א:

התוצאות מהמחזור ה-17:

ביתר פתח תקווה – מ.ס רוח תל אביב: 2:1

הפועל קרית אונו – בני יפו: 2:0

ביתר רמת גן – הפועל איחוד בני ג’ת: 0:5

עירוני בית דגן – הפועל נחלת יהודה ראשון לציון: 1:4

שמעון בני טייבה – מ.ס צעירים בני טייבה: 1:2

מ.כ עירוני אור יהודה – מכבי עמישב פתח תקווה: 1:4

הפועל כפר קאסם שואעא – הפועל הוד השרון: 0:3

שמשון תל אביב – הפועל כפר ברא: 0:2

ליגה ב צפון ב:

הפועל בני פרדיס – מכבי נוג’ידאת: 2:4

הפועל בני מוסמוס – הפועל בית שאן: 1:2

הפועל רמות מנשה – מכבי אחי איכסל: 4:1

איחוד בני כפר קרע – מכבי בני ריינה: 4:0

הפועל דליית אל כרמל – איחוד בני בקה: 0:1

הפועל בני ערערה – מ.ס דבוריה: 0:1

ליגה ג גליל עליון:

מכבי אחווה סכנין – הפועל נהריה: 4:3

מכבי עראמעשה דנון – הפועל בני בענה: 2:2

הפועל בני דיר אל אסד – מכבי אחווה שעב: 3:0

הפועל בני טוביה זנגריה – צעירי סכנין: 0:2

איחוד בני סמיע – הפועל דיר חנא נדחה.

ליגה ג גליל תחתון:

מכבי כפר מנדא – הפועל צעירי כעביה: 3:4

הפועל עירוני בני אעבלין – מכבי בסמת טבעון: 0:0

אהלי טמרה – מכבי עירוני יפיע: 2:1

מכבי קרית ים – ביתר כפר כנא: 4:0

מ.ס שפרעם – מ.כ בועיינה: 3:1

בני ביר אל מכסור – מ.כ צעירי עילוט: 1:8

ליגה ג דרום:

הפועל מרחבים – מכבי ערד: 1:1

מכבי ירוחם – הפועל שדרות: 2:1

הפועל מטה יהודה – מכבי עירוני חורה: 2:3

מ.ס צעירי אלהושלה – מ.כ מכבי אשקלון: 1:3

הפועל שגב שלום – מכבי באר שבע: 3:1

מ.כ באר שבע – צעירי רהט: 2:1

ליגה ג יזרעאל:

מ.ס פרדס חנה – ביתר עין מאהל: 0:9

הפועל אלבטוף – מכבי גבעת אולגה: 2:2

מכבי אום אל פאחם – הפועל אין סהלה: 0:1

מכבי אחי ערערה – ביתר אום אל פאחם: 2:1

הפועל זרזיר – מ.ס כפר כמא: 7:0

איחוד צעירי איכסל – הפועל אלאתיחאד נצרת: 0:3

 

 

תגובה