נאפולי הביסה את זלצבורג ודאבור 0:3

הליגה האירופית נכנסת לשלב 32 הגדולות כאשר רד בול זלצבורג של מונאס דאבור מתמודדת מול נאפולי. בעוד מונס דאבור וקבוצתו ממוקמים בפסגת הטבלה בליגה המקומית ונמצאים בתקופה טובה גם בזירה האירופית, הם מקווים לחזור מהסן פאולו עם תוצאה טובה ולהגיע רחוק, אך מולם ניצבת החבורה הקשוחה מאיטליה, שנמצאת במקום השני בסרייה A, אולם מגיעה לאחר ההפסד המאכזב ליובנטוס במשחק העונה.

מהלך המשחק:

בדקה העשירית הגיע גול נהדר של התכולים. ארקדיוש מיליק קיבל כדור עומק טוב, שהותיר אותו לבד מול השוער, החלוץ לא התבלבל, חלף על פניו וגלגל בקלילות את הכדור לרשת החשופה. 0:1 לנאפולי ועוד לא עברו עשר דקות מתחילת המשחק. האם דאבור וחבריו האוסטרים יצליחו לחזור?

שמונה דקות בלבד הספיקו לעבור ונאפולי הכפילה את היתרון שלה. כפי שזה נראה כרגע – התכולים נראים בדרך הבטוחה לניצחון ביתי. חוסה קאייחון מסר אחורנית באוויר, פביאן רואיס המשיך בוולה פנטסטי מקו 16 המטרים אל תוך הרשת. 0:2, הסיפור הזה כנראה גמור לצערנו הרב.

בדקה ה-66 הגיעה הבשורה – התכולים משייטים לעבר ניצחון ביתי על חשבון האוסטרים חסרי האונים. כדור רוחב נכנס להגנת האורחת, ג’רום אונגואנה ניסה להרחיק, אולם כבש שער עצמי אומלל שסיבך עוד יותר את קבוצתו. 0:3 בסיום לזכותה של נאפולי, שמביסה את זלצבורג ומבטיחה מעשית את ההעפלה.

טאלב טוואטחה לא שותף ב-0:0 של פרנקפורט מול אינטר

תגובה