משחקי צמרת באירופה שאסור לפספס

ליגות הכדורגל בעולם יחזרו לפעילות כמידי שבוע, ולכן ליקטנו לכם מספר משחקים מחוץ לחמשת הליגות הגדולות, שמומלץ לצפות בהם ולהעביר את הזמן.

באזל – ציריך (שבת, 20:00)

המחזור השמיני בשוויץ מפגיש בין האלופה לעולה החדשה. באזל, שבמונחים שלה נמצאת “רק” במקום השלישי, רוצה לנצח את אחת מהטוענות לכתר המפתיעות. ציריך לעומתה, שירדה לליגה השנייה בשל בעיות כלכליות, חזרה ונמצאת בכושר שיא, ללא הפסדים ועם שלושה ניצחונות וארבע תוצאות תיקו וממוקמת שנייה בטבלה לאחר יאנג בויז, ורוצה לנצח את היריבה הוותיקה שלה במשחק יוקרתי ביותר. באזל נגד ציריך, משחק בעל יריבות עתיקה, משחק שלדעתי שווה צפייה.

 

קרסנודאר – זניט (ראשון, 19:00)

לפי מה שראינו עד עכשיו, זה אמור להיות משחק העונה בליגה הרוסית. קבוצת המיליונים מסנט פטרסבורג, זניט, אמנם סיימה בתיקו עם דינמו מוסקבה, אך הצליחה להתאושש עם ניצחון 3:0 על אופה, והיא נשארה היחידה שעדיין בלתי מנוצחת בליגה הרוסית. קרסנודאר נמצאת במקום השני עם 21 נקודות, שלוש פחות מזניט, והיא תקווה להשתוות אליה לאחר המשחק. הקבוצה מדרום רוסיה מקווה לחזור בשנה הבאה לאירופה וכרגע היא בדרך הבטוחה לעשות את זה. הקרב הגדול של רוסיה, אם כי הלא צפוי, הוא בהחלט משחק ששווה לצפות בו במהלך הערב.

שרלרואה – קלאב ברוז’ ( ראשון, 19:00)

שבעת המחזורים הראשונים בבלגיה סיפקו לנו הפתעות, כמו שרלרואה, סנט טרויידן, אנטוורפן העולה ומוסקרון, שמצאו עצמן בחלק העליון של הטבלה המוביל לפלייאוף האליפות ביחד עם ברוז’ ועם זולטה וארחם. מפגש פסגה בין הראשונה ברוז’ לבין השנייה שרלרואה. הקבוצה של רפאלוב עם שישה נצחונות והפסד בודד אחד, תרצה להישאר עוד שבוע בפסגה ולשם כך תצטרך לנצח את יריבתה הלא פשוטה. שרלרואה הזכורה לנו במיוחד, נעצרה במחזור הקודם בתיקו מול בוורן ורוצה לחזור למסלול הניצחונות, יכולה לעקוף את יריבתה בדרך למקום הראשון, במשחק המסקרן ביותר בבלגיה נכון לעונה זו.

ברוז’ ימשיכו לנצח? (האתר הרשמי של הליגה הבלגית)

תגובה