מנייה בעליה: האם סאדיו מאנה מסוגל להצעיד את ליברפול לסנסציה?

כשהם עם הגב לקיר גם בליגה המקומית(משום שהם אינם תלויים בעצמם) וגם באלופות הערב(כשהם בפיגור 3:0 וישחקו ללא סאלח ופירמינו) האם סאדיו מאנה שהתגלה העונה כאחד החשובים בשלישייה ההתקפית של יורגן קלופ אם לא החשוב ביותר בזכות הורסטליות שלו והמספרים שהוא מביא מסוגל להצעיד את ליברפול לסנסציה הערב?

ליברפול של החודשים האחרונים היא קבוצה עם מוציא לפועל ברור. אם סופרים שערי שדה בלבד (ללא פנדלים), הוא גם מלך שערי הליגה עם 17 (כמו אגוארו , שכבש שניים נוספים מהנקודה הלבנה). סאדיו מאנה העונה כבר נאלץ להתמודד כמה פעמים “לבדו” כשסאלח נעלם ופירמינו היה פצוע ונראה שמאנה לקח את ההזדמנות ובגדול להבדיל מבעונה שעברה שהייתה מאין תלות מוחלטת בסלאח וזה התבטא במיוחד בגמר ליגת האלופות שלאחר פציעתו של סאלח, ליברפול נעלמה מהדשא ונראה שהעונה כשהסיכויים נגדה זאת בדיוק ההזדמנות של מאנה ללא סאלח ופירמינו הערב לתקן את עוולות העבר ולהצעיד את ליברפול לסנסציה באמת לא נתפסת.

ברצלונה להבדיל מליברפול כבר הבטיחה את האליפות שלה בעוד ליברפול נאבקת בשתי החזיתות בכל הכוח בשלב כזה בעונה שכבר העייפות מדברת, ללא סאלח ופירמינו הערב, בפיגור 3:0 נראה שגם תצוגה הירואית של מאנה לא תספיק שכן נראה ששום דבר לא יעמוד בדרך של ברצלונה לגביע האלופות אך מספיק שמאנה כמו ברוב הפעמים שכבש ייתן את השער הראשון באנפילד בשלב יחסית מוקדם של המשחק, לפחות בחצי הראשון אפשר יהיה לומר שליברפול בתמונה שכן אחרי הרמונטדה של בארסה בשנה שעברה וההדחה הסנסציונית שרומא הנחילה לה, עושה רושם שבכדורגל ובייחוד בליגת האלופות הכל כבר נהיה אפשרי.

השאר תגובה