מילווקי רמסה את טורנטו

המשחק השני בגמר המזרח נפתח בהצהרה של מילווקי אני פה. החברה של יאניס פתחו ב9:0 מהר תוך פחות משלוש דקות כדי לשלוח את הקנדים לפסק זמן. ההתקפה של טורנטו חזרה מפסק הזמן בארה”ב הפעם ולא בקנדה ו9 נקודות מהירות עם כמה עצירות הגנתיות צימצמו את הפער ל14:9. אבל אם חשבתם שמפה המשחק נהיה שקול ברבע הבאקס התפוצצו, הם המשיכו לתקוף באגרסיביות ולגרום לאיבודי כדור לטורנטו (5 ברבע), כאשר שחקני טורנטו עצמם הסתפקו בזריקות גרועות אשר הוחטאו. מהצד השני החזרה של ברוגדון מפציעתו הורגשה כשהוא תופר 8 נקודות ברבע כדי לעלות את מילווקי ל35:21 בסיום הרבע.

הרבע השני נפתח כשהקבוצות החליפו סלים, ההחלפה של גאסול באיבקה בצבע נראתה כטובה מכיוון אפשרה לטורנטו להגן יותר טוב על הגבוהים של מילווקי ולרדת להגנה יותר מהר. אולם, אם נדמה היה כי הפתיחה הפחות החלטית של מילווקי ברבע השני משמעה שהמשחק יהיה מאוזן ארסאן איליאוסובה הדגים מיד שלא. 12 נקודות היו לו ברבע השני בלבד כאשר יחד עם שאר שחקני הבאקס הם העלו את ההפרש ל64:39 בסיום המחצית הראשונה.

הרבע השלישי התחיל בקאמבק קנדי, הרבה בזכות נורמן פאוול (10 נקודות במשחק) שנתן תרומה קצת לא צפויה וקוואי שהתחמם הרבע והגיע ל26 נקודות. טורנטו הצליחה לצמצם עד 13 הפרש בלבד אבל פסק זמן של מילווקי ו6 נקודות רצופות שבאו ישר אחריו השאירו את ההפרש באזור הזה עד לסיום הרבע, 95:78.

ברבע הרביעי כבר לא היו אפילו קולות של קאמבאק כאשר ההפרש לא ירד פעם אחת מדו ספרתי.

תוצאה סופית: 125:103

ניצחון ענק לבאקס (פייסבוק מילווקי)

בבאקס יאניס היה נהדר עם 30 נקודות 17 ריבאונדים ו5 אסיסטים כאשר איליאסובה ומירוטיץ’ פיצו על משחק חלש יחסית של ברוק לופז.

בטורנטו קוואי היחיד שהגיע למשחק עם 31 נקודות כשהיחיד שעזר לו היה נורמן פאוול עם 14 נקודות.

השאר תגובה