מוק’ מונדיאל נשים: ישראל הפסידה לאוסטריה ברמת גן

0

נבחרת הנשים של ישראל פגשה את מקבילתה האוסטרית במסגרת מוקדמות המונדיאל כאשר ברשותה נקודה בודדת שהושגה במשחק הבית מול פינלנד ועדיין ללא שערי חוץ. הבנות נראו לא רע מול אוסטריה במשחק החוץ והן מצפות אולי לנסות להפתיע.

ישראל פתחה עם חנית שוורץ בין הקורות כאשר שרון בק, דיאנה בר עוז, שי שדה הקפטנית, שחר נקב, דניאל סופר, שני דוד, אדווה טוויל, לי פלקון, קרין סנדל ודניאל שולמן גם עלו בהרכב.

האורחות פתחו עם מנואלה זינסברגר בין הקורות כאשר הקפטנית ויקטוריה שנאדרבק הובילה את קתרינה שייכטל, קרינה וונינגר, שרה זדרזיל, וירג’יניה קירכברגר, ברברה דונסט, ניקולה בילה, שרה פוטינגאם, לאורה פיירזינגר ווראנה אשאוואר לכר הדשא.

בואו לקבל את החדשות החמות

מחצית ראשונה:

כבר בדקה הראשונה של המשחק אדווה טוויל נשכבה על הדשא אחרי שנפצעה בפניה. השחרנית הותיקה התאוששה מהר, המשחק ממשיך. האוסטריות החל וללחוץ חזקה וכבר אחרי 4 דקות ניתן היה לראות שהן באות לנצח. לא עברה דקה מאז וכבר האוסטריות עלו ל-1:0 כאשר קתרינה שייכטל נכנסה לרחבה ובעטה לפינה הגבוהה של חנית שוורץ. שייכטל פרצה לרחבה פעם נוספת כעבור 2 דקות אבל הפעם העצרה על ידי שוורץ.

בדקה התשיעית ישראל זכתה לכדור מחופשי אחרי עבירה של שרה פונטיגאם אבל הכדור החופשי של שרון בק הלך גבוה מעל השער. בדקה ה-11 האוסטריות כמעט כבשו את השני כאשר דונסט מצאה את זדרזיל ברחבה אך היא בעטה גבוה.

האוסטריות המשיכו לשלוט ובדקה ה-14 נגיחה מסוכנת של שייכטל הלכה מעל השער אחרי כדור קרן.

בדקה ה-19 הגיע השער השני של האורחות שכבר לא בישר טובות כלל. עם נציגות של 7 שחקניות ברחבה הישראלית האוסטריות שמו את השני ברשת הודות לקרינה וונינגר, זה מתחיל להיראות רע.

פחות מדקה מאז השער השני פעולה נהדרת של אדווה טוויל באגף ושל לי פלקון ברחבה כמעט הניבה שיר מצמק, אבל רק כמעט. זינסברגר הייתה ערנית ועצרה את הכדור.

בדקה ה-24 ניקול בילה סוף סוף הצליחה לברוח להגנה הישראל (לא הורגשה עד כה הכוכבת האוסטרית) אבל דגל הנבדל בלם אותה רגע לפני שיצאה לאחת על אחת מול חנית שוורץ.

בדקה ה-26 מצב קורץ נוסף לאורחות אבל שוב דגל הנבדל מנע משייכטל שער.

בדקה ה -28 דיאנה בר-עוז מצאה את עצמה על הדשא אחרי קרן אורחת, אבל התאוששה גם היא.

בדקה ה-33 האוסטריות זכו לכדור קרן נוסף, פונטיגאם הרימה, אבל ההגנה הישראלית הדפה ובעיטת ההמשך של פיירזינגר לא הייתה מספיק טובה.

בדקה ה-38 ההגנה הישראלית לא הדפה טוב כדור רוחב ו-וונינגר בעטה מרחוק אבל הכדור טס מעל המשקוף.

וואו!! זה היה קרוב! בדקה ה-39 התקפה מצויינת של ישראל הסתיימה בבעיטה אדירה של שרון בק מ-30 מטר שלצערה ולצער הנבחרת רק זיעזעה את הקורה של שער האורחות, מצב נפלא שחבל ולא נכנס. עד לסיום המחצית לא היו אירועים נוספים.

מחצית שניה:

המחצית נפתחה עם חילוף כפול, ערבה שחף ואלינה מטקלוב עלו במקום דיאנה בר-עוז ואדווה טוויל שכזכור נפגעו במהלך המחצית הראשונה ואולי החילוף נבע מכך.

המחצית השניה הביאה איתה את הבשורות של הראשונה, כבר בדקה ה-49 ניקול בילה נעצה את השלישי אעחרי מהלך יפה של פיירזינגר, וזה 3:0 לאורחות.

האוסטריות ביצעו חילוף ראשון, קירכברגר יצאה ונאשנוונג עלתה במקומה.

בדקה ה-56 של המשחק המצב של ישראל הפך לאנוש. עבירה ברחבה של אלינה מטקלוב הובילה לכרטיס צהוב לקשרית של קרית גת ופנדל לאורחות שי שדה קיבלה צהוב גם היא על המחאות, פונטיגאם לא התבלבלה וכבשה את הרביעי של אוסטריה. נינה בורגר עלתה במקומה של ניקול בילה מיד לאחר השער.

בדקה ה-69 היגון נמשך כאשר ורנה אשאוור קיבלה כדור ברחבה ולבד מול שוורץ לא התבלבלה, 5:0 לאורחות.

בדקה ה-73 בורגר כבר כבשה עוד אחד אבל הדגל לנבדל עלה שוב.

בדקה ה-80 קרן מצויינת של האוסטריות הגיעה לפיירזינגר שבעטה טוב אב לשוורץ הדפה נפלא.

בדקה ה-86 שרון בק נכנסה לפנקס של השופטת עם כרטיס צהוב משלה.

בדקה ה-88 האוסטריות הגיעו לחצי תריסר. פיירזינגר התחברה נפלא לכדור של בורגר ונעצה אותו ברשת של שוורץ.

השופטת הוסיפה 2 דקות תוספת זמן, לא שזה נתן משהו. 6:0 בסיום.

בואו לקבל את החדשות החמות
בואו לקבל את החדשות החמות
מגזין סופ"ש במייל עם כל הכתבות החמות ב-JSPORT הרשמו עכשיו
תוכלו להסיר את המייל בכל עת

השארת תגובה

כתובת המייל שלך לא תפורסם