מה קורה איתך לונזו בול?

0

ברוב הדראפטים המפורסמים, שתי הבחירות הראשונות תמיד היו זכורות ומפורסמות. מאז סם בואי ומייקל ג׳ורדן ב-84׳, עד לדראפט של אייברסון ב-96׳ ואפילו לדראפט 08׳ עם קווין דוראנט וגרג אודן. בתחילת השנה, דראפט 2017, הבחירה הראשונה מרקל פולץ, ובבחירה השניה והמדוברת היה לונזו בול, בוגר מכללת UCLA.

לונזו בול, במכללות, קלע 14 נקודות למשחק עם 6 ריבאונדים למשחק ו-7 אסיסטים, והוביל את קבוצתו עד לרבע גמר טורניר המכללות היוקרתי. אבל לעומת לונזו בול של הלייקרס, במכללות, לונזו קלע ב-55% מהשדה ו-41% מהשלוש. בלייקרס, לונזו קולע 9.5 נקודות, ו-7 אסיסטים וריבאונדים למשחק. אבל הוא קולע ב-31% מהשדה ו-25% מהשלוש. אלו הם האחוזים הכי גרועים בהיסטוריה לשחקן רוקי באן בי איי. ומאז המשחק מול פיניקס בתחילת העונה, בו קלע 29 נקודות, עד למשחק האחרון בו קבע את השיא והפך להכי צעיר שעושה טריפל דאבל (צעיר יותר מלברון ב-5 ימים). ללונזו היו משחקים רעים, עם ממוצע 5 זריקות למשחק.

לבאר בול, אביו של לונזו, עדיין מאמין שבו בנוי לגדולה, אבל האם זה נכון? כשמג׳יק ג׳ונסון, נשיא הלייקרס במה שקשור לכדורסל, רצה שלונזו ינהיג את הלייקרס לפלייאוף, לונזו בינתיים נכשל, אבל האם אני שופטים מהר מידי? לונזו בכל זמן נתון יכול להתפוצץ ולתת שורה סטטיסטית נדירה. אבל בינתיים הוא מראה חוסר יציבות כלפי המשחק שלו, יכול להיות שמה שקורה עם אחיו, ליאנג׳לו, משפיע עליו (אחיו נמצא אשם בגניבה מלא פחות 3 חנויות בסין).

ללונזו עוד מצפה עונה ארוכה, ובינתיים אחרי 13 משחקים, הוא בינתיים נקרא ונראה כמו באסט לא יציב. אבל האם לונזו יפתיע את המבקרים שלו וישתיקם? או שההייפ סביבו היה כה גבוהה הוא לא עמד בלחץ? נצטרך לחכות ולראות.

השארת תגובה

כתובת המייל שלך לא תפורסם