מאסטרס לונדון: הניסיון של ג’וקוביץ’ הכריע, השפל של אנדרסון בטורנירים גדולים נמשך

ביום מרתק של טניס נקבעו שני המתמודדים שיפגשו בגמר הטורניר בבירה אנגלית. במשחק המאוחר נפגשו נובאק ג’וקוביץ’ המדורג במקום הראשון וקווין אנדרסון המדורג במקום הרביעי בעולם.

נובאק ג’וקוביץ’ פתח באופן פנטסטי את המשחק, הסרבי שבר את אנדרסון כבר במשחקון הראשון של המשחק לאחר שתי נקודות שבירה. טעות לא מוכרחת של אנדרסון שפישל בהחזרה גרמה לשבירה המוקדמת מצד יריבו. המדורג מספר 1 המשיך להיות דומננטי לאורך הסט, אנדרסון עבד קשה על כל משחקון הגנה שניצח ומנגד נולה טייל בהגשות שלו בקלילות, יעילות ומהירות. עוד שבירה של ג’וקוביץ’ במשחקון השביעי לאחר עוד טעות בלתי מוכרחת של אנדרסון העלתו את הסרבי ליתרון שממנו אנדרסון לא הצליח לחזור. 6:2 ו-1:0 במערכות לאחר 39 דקות.

הסט השני נפתח באופן דומה לראשון: שבירה של ג’וקוביץ’ שגרמה לכך שאנדרסון נאלץ לרדוף אחריו לשאר אורך המערכה. ווינר אדיר של ג’וקוביץ’ בנקודת השבירה השנייה שלו במשחקון החמישי גרר שאגה גדולה מהסרבי, ששמר על היתרון עד תום המערכה אותה ניצח בתוצאה 6:2 לאחר 37 דקות ובכך העפיל לגמר מול אלכסנדר זברב, שניצח את רוג’ר פדרר מוקדם יותר היום בתוצאה 7:5, 7:6 (7:5 בשובר השיוויון), שיתקיים מחר בשעה 20:00 שעון ישראל.

 

תגובה