לקראת סאמרסלאם – התחזית

סדריק אלכסנדר (c) נגד דרו דולאק על האליפות במשקל קל

סדריק אלכסנדר האלוף למשך זמן ממושך ואני חושב שיש לזה סיבה טובה, הוא הפנים החדשות של המחלקה והוא צריך להישאר במקום הזה ביינתיים ולכן אני מהמר שהוא יביס את גולאק.

בי-טים (c) נגד הריבייבל על אליפות הזוגות של ראו

אני לא קונה את זה שאחרי שהבי-טים קיבלו מרצ׳נדייז, שיר כניסה ובכללי את כל המיתוג מחדש שלהם הם יפסידו את החגורות. רק צוות בוקינג מטורף יעשה את זה.

זלינה וגה ואנדראדה סיאן אלמאס נגד לאנה ורוסב

לדעתי עם כל הבניה שיש לנו פה רוסב ולאנה הולכים להפסיד בגלל איידן ולהמשיך את הסיפור של רוסב נגד אינגליש. גם הניצחון יצבור לאלמאס מומנטום.

פין באלור נגד ברון קורבין

באלור ינצח מהסיבה הפשוטה שקורבין היה מבחן אם באלור יכול להוציא מכל אחד קרבות טובים והוא עמד בו. אחרי שבאלור ינצח הוא יקבל פוש ואולי ילך לאליפות הבין יבשתית/ לאוניברסלית או שקורבין בכלל ישלח אותו לסמאקדאון.

המיז נגד דניאל בריאן

אחרי כל הבנייה שקיבלנו אני באמת לא מאמין שהמיז פשוט יביס את בריאן, הקרב הזה נבנה במשך שמונה שנים ואם המיז הולך לנצח זה יגרור זעם ווינס לא אוהב שהקהל לא מרוצה בסאמרסלאם.

קווין אוונס נגד ברון סטרוומן (c) על מזוודת מאני אין דה בנק

קווין אוונס ינצח בפסילה כי אני לא מאמין שנתנו לקרב הזה את החוקים רק בשביל שלא יקרה איתם כלום.

רונדה ראוזי נגד אלכסה בליס (c) על אליפות הנשים של ראו

רונדה ראוזי הייתה צריכה לזכות כבר במאני אין דה בנק, אבל לדעתי לא נתנו לה כי זה לא אירוע גדול מספיק, סאמרסלאם לעומת זאת זה המקום לתת לרונדה את האליפות ולכן היא הפייבוריטית שלי.

כרמלה (c) נגד בקי לינץ׳ נגד שארלוט על אליפות הנשים של סמאקדאון

לדעתי בקי לינץ׳ תזכה כשהיא תגנוב משארלוט את הניצחון והן יתחילו פיוד לקראת אבולושין, זה יהיה סיפור מעולה בשביל לבנות את האירוע.

בלאדג׳ן בראדרז (c) נגד הניו דיי על אליפות הזוגות של סמאקדאון

הבלאדג׳ן בראדרז בלתי ניתנים לעצירה מבחינת בוקינג ואני לא רואה קבוצה קומית כמו הניו דיי מביסים אותם לא משנה כמה מרצ׳נדייז הם מוכרים.

דולף זיגלר (c) נגד סת׳ רולינס על האליפות הבין יבשתית

סת׳ רולינס ינצח בפסילה אחרי שדין יתקוף אותו ויהפוך להיל, הדבר הזה יוכל להכין שני סיפורים טובים, האחד הוא סת׳ נגד דין והשני הוא זיגלר נגד מקינטייר על האליפות.

שינסקה נאקאמורה (c) נגד ג׳ף הארדי על אליפות ארצות הברית

שינסקה והארדי יתנו קרב מעולה שיגמר בניצחון של שינסקה אחרי התערבות של אורטון. זה יוכל להתחיל בנייה לקרב בין אורטון לג׳ף וגם יוכל לשכנע את נאקאמורה לחתום על חוזה חדש.

איי ג׳יי סטיילס (c) נגד סמואה ג’ו על אליפות העולם

איי ג׳יי לא כל כך רחוק מהשיא של פאנק ואני יודע עד כמה וינס מקמן נקמן, מהסיבה הזאת סטיילס ישמור על האליפות וילך אל עבר היום ה435

ברוק לזנר (c) נגד רומן ריינס על האליפות האוניברסלית

ברוק עוזב לUFC ואני ממש לא רואה אותו הולך עם האליפות. אני גם לא רואה את רומן אלוף בסוף הערב כי אני מאמין שמישהו יפדה עליו את המזוודה וישאיר את הקהל מרוצה.

תגובה