ליגת העל לנשים: קרית גת זכתה באליפות במחזור הסיום

מחזור הסיום של ליגת העל לנשים הגיע לנקודת הרתיחה שלו כאשר מ.ס. קרית הגת, המוליכה, פגשה את מ.כ. חולון כאשר יש לה נקודה יתרון בפסגה על פני מ.כ. רמה”ש שבאותו הזמן התמודדה מול אס”א ת”א באצטדיון גרונדמן. הקבוצה הדרומית, שנחלה הפסד כואב לדולקת אחריה בטבלה בגמר הגביע רק לפני פחות משבוע ידעה שהכל תלוי בה.

הקהל מוכן לחגיגות? (צילום: שאול גרינפלד)

מחצית ראשונה:

כבר אחרי 4 דקות של כדורגל אנדראה לאיו העלתה את המוליכה ליתרון אחרי נגיחה מצויינת, 1:0 לקרית גת.

המקומיות המשיכו ללחוץ והפעם זו הייתה מור אפרים הקפטנית שאיימה בנגיחה, לא מדוייקת אמנם.

בדקה ה-13 גם חולון הייתה קרובה, אבל יציאה טובה של השוערת המארחת מנעה מצב מסוכן.

בדקה ה-23 קרית גת עלתה ליתרון כפול כאשר הקפטנית מור אפרים הבקיעה מקרוב אחרי מהלך נפלה של דוס סנטוס באגף. עדכון קצר מרמת השרון-המקומיות ביתרון כפול מצמד של טבאטה שכרגע לא מספיק כי קרית גת לא מוכנה לאבד נקודות.

בדקה ה-31 קרית גת ביססה עוד יותר את היתרון שלה כאשר כבשה את השלישי של ק”ג והשני שלה אחרי מהלך קבוצתי נהדר, 3:0 לאלופה שבדרך.

על זה נלחמים! צלחת האליפות (צילום: שאול גרינפלד)

בדקה ה-34 קיבלנו גול נפלא של קרין סנדל שהניפה רגל ושלחה בעיטה חזקה לשער של חולון, 4:0 לקרית גת.

בדקה ה-37 אנדראה לאיו השלימה שלושער נפלא והעלתה את קרית גת ל-5:0. פשוט משחק חד צדדי לחלוטין של הקריה. רמת השרון בינתיים עלתה ל-3:0 מול אס”א משער של ערבה שחף (דקה ה-41) אך כידוע זה לא מספיק כל עוד קרית גת לא מפסידה ובדקה ה-42 ראינו את אחד השערים המדהימים ביותר העונה כאשר מטקלוב שלחה כדור אדיר לחיבורים של חולון, 6:0 לקרית גת ושער מדהים של הקשרית המקומית.

מבול שערים של קרית גת (צילום: שאול גרינפלד)

מחצית שניה:

קרית גת ערכה חילוף מהיר במחצית כאשר דניאל שולמן פינתה את מקומה. בדקה ה-50 אנדראה לאיו כבשה את הרביעי שלה ואת השביעי של קבוצתה, עכשיו זה כבר עבר להצגה לקהל, לאיו אבל עולה יחד עם טבאטה לראשון מלכות השערים ויהיה צמוד עד סוף היום כדי לראות מי מהן תזכה בתואר האישי.

בדקה ה-67 לאיו שאולי שמעה שטבאטה כבשה שער נוסף ברמה”ש, כבשה את החמישי שלה להערב והעלתה את קרית גת ל-8:0.

המשחק של קרית גת נרגע לו מעט, ואת עשרת הדקות האחרונות כנראה נעביר בהילוך ניוטרל.

בדקה ה-88 קרין רחמים העלתה את קרית גת ל-9:0 עם בעיטה מדוייקת לשער, האמת, יש זמן לתוצאה דו ספרתית. ברמה”ש בינתיים טבאטה הבקיעה עוד אחד והעלתה את רמה”ש ל-5:0 וכרגע מובילה מול לאיו בשער בודד במלכות השערים. שריקת הסיום הגיעה וקרית גת החלה בחגיגות!

בסיום מאמנה של האלופה ירון גפני סיכם עונה עם מחשבות לעתיד: “זה כיף ,זה מרגש, לאורך עונה שלמה שמרנו על 90% הצלחה ומגיע לרמה”ש שאפו שהם סיימו רק נקודה אחרנו. זה קשה לשמור על מתח ודריכות לאורך כל העונה ועוד בעיקר לאחר גמר הגביע בו הפסדנו. דברים כאלה קורים רק עם המון “ביחד” ביחד זה אומר שחקנחות, צוות, הנהלה, בעלים, ספונסר, כולם. זו כבר לא הבלחה זו המשכיות, לקחנו גביע לפני שנתיים, אליפות בעונה הקודמת, עכשיו שוב אליפות. ידענו להרים את עצמנו אחרי גמר הגביע, אני תמיד אומר לשחקניות שלי שכל משחק מתחיל מחדש לא משנה מה קרה במשחק הקודם ועל זה מגיע להן שאפו. עכשיו המועדון עם הפנים לכיוון מוקדמות הצ’מפיונס וזו כבר רמה אחרת. יהיה צורך להתחזק בהתאם, אבל זה אחר כך עכשיו, היום, אני רוצה לשמוח עם הבנות ואז נעשה חושבים בעיקר כשאני בפן האישי שלי עדיין לא ידוע לאן מיועדות פניי. היום זה יום של שמחה, אחרי זה המועדון יעשה הערכת מצב. שיחקנו כדורגל התקפי, אטרקטיבי והקבוצה הזו בנויה על התקפה ועשתה זאת בצורה נפלאה ערך המוסף היה שגם בהגנה הן הצליחו לתת את התפוקה”.

המאמן ירון גפני עם התואר המיוחל (צילום: שאול גרינפלד)

נשאיר אתכם עם תמונות החגיגות!

“עונה גדולה”. שחקניות מ.ס. קרית גת אלופות המדינה לעונת 2017-18 (צילום: שאול גרינפלד)
יש אליפות! (צילום: שאול גרינפלד)
מגיע להן! שחקניות קרית גת פוצחות בחגיגות עם שריקת הסיום (צילום: שאול גרינפלד)

תגובה