ליגת האלופות לנוער: אתלטיקו הביסה את דורטמונד 4:0

אתלטיקו מדריד ודורטומנד אמנם יעלו לשחק  הלילה בליגת האלופות רק בעשר, אבל קבוצות הנוער שלהן כבר מוכנות לשחק ולהילחם על המקום בשמינית הגמר. עבור הגרמנים המשחק הוא להיות או לחדול. הקבוצה הפסידה שני משחקים וסיימה בתיקו פעם אחת, ואם היא תפסיד היום היא תאבד סיכוי ממשי להעפיל לשלב הבא. אתלטיקו לעומת זאת, במצב מצוין, וניצחון במשחק יעלה אותה לראשות הבית. לקולצ’נרוס יש במאזן הפסד אחד ושני ניצחונות, כאשר אחד מהם הגיע מול דורטומנד במשחק נהדר שהסתיים בתוצאה 4:3.

דקה 9: סרג’יו קאמלו, החלוץ של אתלטיקו, פרץ מצוין מהאגף ובעט לשער ממצב קשה בעיטה חלשה שנהדפה לקרן על ידי השוער.

דקה 10: טאגויה מסר למכן השמאלי מנואל סאנצ’ז שבעט בנגיעה אחת כדור טוב שנהדף לעוד קרן על ידי הונבאון, שהציל את דורטמונד פעמיים באותה הדקה.

דקה 21: קאמלו השאיר את טאגויה לבד מול השוער, אבל הקשר בעט כדור שטוח וחלש לפינה שנעצר על ידי הונבאון.

דקה 24: שער! אתלטיקו עלתה ליתרון מוצדק. סאנבריה השתלט על כדור במרחד 30 מטרים מהשער, התקדם, ושיחרר טיל שנעצר רק ברשת ולא השאיר סיכוי להונבאון.

דקה 34: שער! אתלטיקו כבשה את השני שלה לאחר מהלך רשלני מצד הגנת דורטומנד. קאמלו נכנס לרחבה ובעט לאמצע השער. הכדור נהדף על ידי השוער, אך קאמלו הקדים שני שחקני הגנה ודחק את הכדור פנימה. 2:0.

דקה 36: שער! מיוחו מסר לריקלמה ברחבה, והאחרון תיעתע בבלם ובעט בחוזקה לרשת. 3:0 קליל לאתלטיקו.

דקה 41: לאחר תרגיל ממצב נייח סנאבריה הגיע למצב טוב ובעט לשער אבל הונבאון הצליח להדוף.

מחצית: רק קבוצה אחת קיימת על המגרש. אתלטיקו כבשה את שלושת השערים שלה תוך 12 דקות, ולא השאירה סיכוי לדרטמונד המסכנה שלא איימה על השער אפיו פעם אחת במהלך המחצית הראשונה.

דקה 74: שער! ויקטור מויחו הגיע למסירת עומק של פררס, התגבר על פרג’אני, ובעט לרשת את הרביעי של אתלטיקו.

דקה 90: הבעיטה הראשונה והיחידה במשחק של דורטמונד הגיעה בדקה ה90 מרגלו של גומז.

סיום המשחק: אתלטיקו מביסה 4:0 את דורטמונד, בדיוק כמו שקבוצת הבוגרים הגרמנית הביסה את אתלטיקו לפניי כשבועיים. סנאבריה כבש את הראשון (24), קאמלו הכפיל (34), ושתי דקות לאחר מכן ריקלמה כבש את השלישי (36). המחצית השניה היתה משעממת והרמה ירדה, אך אתלטיקו בכל זאת הבקיעה את הרביעי מרגליו של כוכב הקבוצה ויקטור מויחו (74). אתלטיקו עולה למקום הראשון בבית, בעוד דורטמונד נשארת הרחק מאחור במקום האחרון עם נקודה אחת בלבד בארבעה משחקים, ומאבדת סיכוי להעפיל לשלב הבא.

תגובה