יורוקאפ: ולנסיה טיפלה בעניינים מול לימוז׳

במשחק הפריים טיים של יום רביעי הגדוש, ולנסיה המושלמת אירחה את לימוז׳ שעדיין חיפשה את הניצחון הראשון שלה בבית ד הקשוח. הספרדים ניצחו ארבעה מתוך חמשת משחקיהם האחרונים, כאשר הפסדם היחיד הגיע מידי חובנטד בדאלונה של, מיודעינו, שון דוסון. גם לימוז׳ הפסידה רק פעם אחת בחמשת משחקיה האחרונים והיא ממשיכה את הצלחתה בזירה הדומסטית.

הקבוצות נפגשו לפני שנתיים במפעל, הצרפתים לקחו את שתי המערכות בהפרש ממוצע של 17.5 נקודות אז. אמנם, אלו שתי קבוצות שונות כמעט לחלוטין.

כבר מיריית הפתיחה של המשחק, הספרדים הראו את עליונותם על הירוקים מצרפת. הם הציגו משחק קבוצתו מרשים ביותר כאשר אף אחד לא לקח על עצמו יותר מדי מהנטל ההתקפי לבדו. לאחר עשר הדקות הראשונות ההפרש היה כבר דו ספרתי, 28:18 לולנסיה.

ברבע השני לימוז׳ הציגה הגנה יותר אגרסיבית וחזקה שלקח לולנסיה זמן לפצח. אמנם, הירוקים לא נכנסו לשטף התקפי מספק בשביל לקצץ את התוצאה יותר מדי. ההפרש ירד בנקודה בלבד מהרבע הראשון, 46:37 לטובת הספרדים.

הרבע השלישי היה קטסטרופלי מבחינת הצרפתים. למרות שהחזיקו את הספרדים על 18 נקודות סבירות בלבד, הם קלעו רק 13 משלהם ונתנו לולנסיה לברוח. לא נראו כמעט תרגילים מסודרים אצל לימוז׳, פוזשנים התקפיים צופים שלצרפתים היה קל לעצור. 50:64 נחתמה תוצאת חצי השעה הראשונה.

למרות נסיון קאמבק נאה, לימוז נפלה קצר לספרדים בתום המשחק.

תוצאת הסיום: 79:74 ולנסיה.

אצל הספרדים בלטו בובאן דביוביץ שהיה מושלם מכל הטווחים (4/4 מהשדה, 2/2 מהשלוש ו- 4/4 מקו העונשין), וגם השלים דאבל דאבל עם 11 כדורים חוזרים. גם וייל תומאס נתן הופעה, 15 נקודות שלו הובילו את כל הקלעים.

ארבעה קלעים בספרות כפולות אצל לימוז׳ לא הספיקו.

תוצאות מוקדמות מהמפעל:

זניט סט. פטרסבורג – צ׳דביטה זאגרב 84:98

מונאקו – ריטאס וילנה 70:75

פרטיזן בלגרד – אלבה ברלין 66:78

ריבר אנדורה – אוניקס קאזאן 80:86

תגובה