יורופקאפ: נס ציונה הביסה 104:86 את סראטוב ועלתה למקום הראשון בבית.

נס ציונה המשיכה הערב את הקמפיין האירופי שלה כאשר אירחה את סראטוב במסגרת המחזור הרביעי. נס ציונה הגיעה להתמודדות לאחר שתי ניצחונות רצופים בבית וכאשר הפסידה רק לסראטוב ברוסיה. סראטוב מוליכה את הבית ערב המחזור עם שלושה ניצחונות משלושה משחקים. במשחק שפתח את שלב הבתים הראשון נס ציונה הפסידה 75-64 בסראטוב.

הרכב נס ציונה: דואו, בראון, דן, לי, סולומון.

הרכב סראטוב: מור, מקלין, גולדן, קרביץ’, קויטקובסקי.

מהלך המשחק:

נס ציונה פתחה נהדר ולאחר שלוש דק של משחק עלתה ל9:4. שתי הקבוצות פתחו עם התקפות נהדרות אך לא מספיק אגרסיביות בהגנה. דואו דייק פעמיים מהקו והעלה את נס ציונה ליתרון השיא עד כה, 15:9. נס ציונה הרימה את האגרסיביות בהגנה ויצאה מהר קדימה בהתקפה, לאחר שתיים מתחת לסל של לי היתרון עלה ל23:15. המשחק נהפך למעט מסורבל בדקות האחרונות של הרבע אך דקוואן קוק איפס את הכוונת ונס ציונה עלתה בסיום הרבע ליתרון השיא במשחק 28:19.

רבע שני:

סראטוב הפגינה הגנה נוראית ואפשרו לקוק וברנדווין לפתוח את הרבע עם שלוש שלשות, נס ציונה עלתה ליתרון 14, 37:23. סראטוב יצרה ריצה קטנה והורידה את הפער לחד ספרתי אך מסירה נהדרת של ברנדווין לגלנדס החזירה את הפער לדו ספרתי, 43:33. טל דן הוביל את הכתומים בדק הסיום ובמחצית התוצאה 51:37 לכתומים.

לי. הוביל את הכתומים בחצי הראשון(קרדיט לאתר הרשמי של פיב”א)

מחצית.

סראטוב שכחה את ההגנה בשדה התעופה ונס ציונה ניצלה כל טעות, הכתומים תקפו מהר את הצבע וקלעו באחוזים נהדרים, טל דן לי וסולומון הוסיפו מהלכי הגנה וחשובים ובהפסקה יתרון יקר לנס ציונה.

רבע שלישי:

נס ציונה פתחה רע את הרבע השלישי אך שלשה עם עבירה של דואו העירה את הכתומים שהמשיכו להגדיל את ההפרש, 60:44. סראטוב התחילה לנגוס בהפרש אך נס ציונה כל פעם ידעה לקטוע את המומנטום עם שלשה כשהקלעי התורן היה סולומון. נס ציונה המשיכה לצלוף מכל טווח כאשר קוק מוביל את החבורה של זילברשטיין בסיום הרבע השלישי התוצאה הייתה 83:64.

 

הכתומים רצו בכל הזדמנות(קרדיט לאתר הרשמי של פיב”א)

רבע רביעי:

נס ציונה פתחה את הרבע עם שלשה נוספת של קוק והיתרון טיפס ל22 הפרש. סראטוב נראתה חסרת כוחות במחצית השנייה אך מספר החטאות מחוץ לקשת של הכתומים גרמה לרוסים לצמק את ההפרש ל15 אך שלשה של קוק ודואו החזירו את ההפרש ל21, 102:81. עד הסיום שתי הקבוצות שייטו ובעיקר הורידו את ההפרש. בסיום המשחק נס ציונה ניצחה 104:86 ועולה למקום הראשון בבית לאחר ארבעה מחזורים.

תגובה