טוטו – קריית שמונה גברה על חדרה, משחק משוגע בין אשדוד לבני יהודה

המחזור הרביעי במסגרת גביע הטוטו מתרחש הערב ובמוקד ישנם המשחקים בין הפועל חדרה לעירוני קריית שמונה ובנוסף גם בני יהודה מול מועדון ספורט אשדוד. כאן מדובר בקרב המאוכזבות.

קריית שמונה נגד חדרה – מהלך המשחק:

בדקה ה-11, מצב ראשון לזכות הפועל חדרה. עלי חטיב סידר לפרדי פלומיין כדור גדול שנעצר אצל גד עמוס. שלוש דקות לאחר מכן גם קריית שמונה איימה על השער. לוטם זינו איבד כדור במרכז המגרש ונייג’ל האסלביינק שיחרר כדור לאחר שההתקפה המתפרצת הגיעה לשיאה, אבל אוסטין אג’ידה היה במקום. בדקה ה-32 קריית שמונה הגיע למצב שחייב היה להסתיים בשער, גרסיה היה חייב למסור לאחד השחקנים שהיו איתו ברחבה אבל בעט כדור סתמי מעל השער. גם בדקה ה-42 מצב אדיר של קריית שמונה הסתיים בקורה מתסכלת עבור לוקאס סרפים המוכשר, שבעט לא רע בכלל. מחצית מסתיימת ב-0:0.

בדקה ה-60 של המשחק, סוף סוף הגיע שער ראשון. לאחר ערבוביה ענקית ושלל החמצות של קבוצתו, נייג’ל האסלביינק דחק פנימה את ה-0:1 של קריית שמונה. דקה לאחר מכן הגיע עוד מצב אדיר של הצפוניים, עומר לקאו קיבל כדור גדול מאבוחצירה אבל פגע ברשת החיצונית לאחר שבעט לא רע בכלל. בדקה ה-75 דאג מוחמד שכר להרגיע את קריית שמונה עם שער נוסף שככל הנראה הכריע את המשחק, 0:2 לקריית שמונה. בשלב הזה המשחק נרגע והתמונה נהייתה ברורה לשתי הקבוצות בנוגע לזהות המנצחת הערב. בסופו של דבר, קריית שמונה מנצחת.

בני יהודה נגד אשדוד – מהלך המשחק:

כבר בדקה החמישית של המשחק הגיע המצב הראשון. עזריאל בעט כדור שהגיע לרשת החיצונית ואשדוד לא עלתה ליתרון. בדקה ה-11 גם דן ביטון ניסה את מזלו ובעט כדור שהגיע לידיים של זובאס. בדקה ה-30, סוף סוף הצליחה אשדוד לכבוש שער ראשון במפעל העונה. כדור קרן של דן ביטון הגיע לראשו של עמית ביטון, שנגח פנימה את הראשון של אשדוד. דקה לאחר מכן, בני יהודה כבר הצליחה להשוות עם שער שנכבש על ידי ירדן שועה, שהשלים צמד פנטסטי חמש דקות לאחר מכן. 1:2 מדהים לבני יהודה.

מפה לשם, המחצית השנייה הפכה לחגיגת שערים ענקית. זה התחיל בדקה ה-52 עם 1:3 נהדר לבני יהודה אותו כבש דולב חזיזה. בדקה ה-55, הגיע שער מצמק של מועדון ספורט אשדוד אותו כבש רומן אבראן לאחר טעות ענקית של זובאס, שלא היה עירני מספיק ונכבש ה-2:3. שלוש דקות נוספות בלבד לאחר מכן, דן מורי הכשיל את דן ביטון הפנטסטי שתירגם את הפנדל ל-3:3 מטורף בין אשדוד לבני יהודה. הקצב נרגע משמעותית לאחר מכן, ותוצאת הסיום הייתה 3:3 נהדר בין שתי הקבוצות.

 

תגובה