טוטו – בית”ר ירושלים נוצחה במשחק הדירוג 1:3 בידי מכבי פתח תקווה

גביע הטוטו מתקרב לסיום כאשר בית”ר ירושלים ומכבי פתח תקווה נפגשות הערב למפגש על המקום השביעי. המנצחת תזכה במקום ותסגור טורניר חלש בטעם הרבה פחות מר, המפסידה “תסתפק” במקום השמיני ופתיחה צולעת לעונת המשחקים 2018-19. בית”ר נכנסת רשמית לעידן חדש כאשר משה חוגג רכש את הקבוצה לאחרונה, ומכבי פתח תקווה רוצה להגיע לפלייאוף העליון העונה עם קבוצה שמתחדשת מרגע לרגע.

הרכבים:

בית”ר ירושלים –  תמיר לאלו, דניאל חבה, טל כחילה, מקי סירושטיין, יעקב בריהון, אופיר קריאף, אריק סאבו, עוזיאל פרדו, יאקוב סילבסטר, עידן ורד, אנתוני וארן.

מכבי פתח תקווה –  צחי גיגי, גל שיש, עומר דנינו, ג’ואן מרסיאל, נאור פסר, דדייה ברוסו, רומאריו פירס, גידי קאניוק, לירן רוטמן, מנור סולומון, לידור כהן.

מהלך המשחק:

כצפוי, המשחק נפתח בקצב איטי והקבוצות שיחקו כדורגל מסורבל מאוד. בדקה ה-19, התמזל מזלה של מכבי פתח תקווה, כדור חופשי מבריק של גידי קאניוק העלה אותה ליתרון 0:1. בית”ר לא קפאה על השמרים ובדקה ה-42 הגיעה למצב הטוב ביותר במשחק – עידן ורד סידר כדור נהדר לסילבסטר, אבל הוא לא ניצל אותו כראוי והבעיטה שלו הלכה החוצה. המחצית הראשונה שהיו בה שני מצבים בלבד הסתיימה ביתרון מינימלי של הלוזונים.

המחצית השנייה נפתחה בורח סערה, מנור סולומון הגביה כדור שהסתיים בראש של מרסיאל והחוצה, הזדמנות ענקית לפתח תקווה. היא באה על שכרה בדקה ה-59, עומר דנינו נגח מכדור קרן של מי אם לא מנור סולומון, 0:2 קליל ללוזונים. בית”ר ירושלים הצליחה לחזור למשחק בדקה ה-75 עם שער נדיר ביופיו של עידן ורד, הקשתה ששווה 1:2. בסופו של דבר, המשחק נגמר ופתח תקווה גברה על בית”ר 1:2, היא נראתה טוב יותר ויש לה מנור סולומון אחד. שחקן פשוט עצום. סולומון אגב, כבש שער שלישי בדקה ה-90 של המשחק.

תגובה