ויטסה השיגה ניצחון בזמן פציעות במשחק הראשון בגמר הפלייאוף לכרטיס לאירופה

ויטסה משיגה ניצחון ביתי חשוב ותגיע למשחק גומלין ביתרון (קרדיט:twitter)
0

בהולנד הערב התרחש משחק ראשון של הגמר פלייאוף על הכרטיס לליגה אירופית, בו ויטסה ארנהיים אירחה את אוטרכט. ויטסה הגיע למשחק הזה בכושר מצויין, לאחר שעברה בשני משחקי חצי גמר את דן האג עם תוצאה מסכמת 7:3. מצד שני אוטרכט בקושי עברה את הירנביין. בסיכום של שני משחקים תוצאה סופית היתה 6:6, אך בזכות שערי חוץ אוטרכת עברה עלה. ויטסה הגיע גם למשחק הזה עם מאמן זמני סטורינג ומהעונה הבא ידוע שמאמן של ויטסה יהיה אקס מאמן של נבחרת רוסיה, צסק”א מוסקבה ואל סיטי לאוניד סלוצקי. מבחינת ההרכבים ויטסה הגיע למשחק בהרכב מלא, אך אוטרכט הגיע למשחק ללא מקיינוק, בהבק ויוסטן שלא היו כשירים עקב פציעות.

הרכבים:

ויטסה ארנהיים: הובן, קראבאיב, קאסיה, מיאזגה, ביוטנר, סררו, מאונט, פור, בירנס(קסטאנייוס דק’ 89), מטאבז’, לינסן(ואן דר וורף דק’ 85)

בואו לקבל את החדשות החמות

אוטרכת: ינסן, טרופה, לחובין, יאנסן, ואן דר מאראל, קלייבר, שטריידר(קאלי דק’ 80), אייוב, קרק(לביאד דק’ 57), דה סטריק, גרטלר

אוטרכט פתחה את המשחק יותר מסוכן וכבר בדקה 2 אייוב בעט מסוכן מעמדה על סף רחבה, אך לא פגע במסגרת. לאחר דקה דה סטריק קיבל כדור עם העקב קלייבר ובעט מאותה עמדה כמו אייוב – הכדור חלף ליד הקורה. בדקה ה-11 ויטסה הגיבה בהזדמנות ענקית – מטאבז’ הצליח להשתלט על הכדור בתוך הרחבה ולבעוט למסגרת – שוער של אוטרכט, ינסן, הדף והכדור החוזר של מאונט פגע בקורה. בדקות הראשונות דווקא האורחים שלטו יותר בכדור וויטסה יותר התגוננה. בדקה ה-18 מטאבז’ נגח לא רע אחרי הגבהה מצד ימין, אך שלח את הכדור מעל המסגרת. הקצב של במשחק טיפה ירד לאחר פתיחה קיצבית והזדמנות נוספת לכבוש אוטרכט יצרה בדקה ה-27 – לאחר התקפה מהירה קלייבר מסר מצויין לקרק, שהצליח לברוח מהבלם והצליח לבעוט, אך הכדור הגיע לידיים של הובן. איוב בדקה ה-40 שוב ניסה את מזלו מחוץ לרחבה – הובן היה במקום והדף את הכדור לקרן. אך המארחת הצליחה להפתיע וכבשה את השער! בירנס הגביה את הכדור לרחבה ומאונט נגח את הכדור בצורה מושלמת לפינה הרחוקה ללא שום סיכוי לינסן 0:1 לויטסה בדקה ה-42, שכבשה שער מאוד חשוב כמו שאומרים “לחדר הלבשה”. 

ויטסה היתה יותר יעילה בהתקפה מאוטרכט וקשר האנגלי מאונט כבש את השער לקראת סיום מחצית (קרדיט:twitter)

המחצית הסתיימה ביתרון מינמלי של ויטסה, שניצלה את הזדמנות שלה והיתה יותר יעילה מאוטרכט.

ויטסה פתחה את המחצית השנייה מצויין וכבר בדקה ה-49 לינסן בעט למסגרת מחוץ לרחבה – שוער ינסן הדף את הכדור. בדקה ה-60 ביוטנר אקס מנצ’סטר יונייטד שיחרר פצצה מחוץ לרחבה, אך הכדור עבר ליד הקורה. אך בדקה ה-62 אוטרכט הצליחה להשוות! הרמת קרן של לביאד שעלה כמחליף הסתיימה בנגיחה של ליובין שנגח חופשי ללא שום פיקוח את הכדור לרשת וזה 1:1.

לאחר שתי דקות אוטרכט היתה יכולה לכבוש את השני, אך בעיטה של קלייבר מכמה מטרים, הובן הדף לקרן. בדקה ה-74 לביאד כמעט יצא למפגש מול הובן, אך ברגע האחרון שוער הצליח להוציא את הכדור מהרגל של הקשר. ויטסה לחצה ובדקה ה-78 כבשה את השני! פור מסר רוחב, הכדור הגיע לבריאן לינסן שהקפיץ כדור מסובב מושלם מעל השוער לפינה הרחוקה 1:2 לויטסה.

אוטרכא לא רצתה לוותר ובדקה ה-86 היא שוב כבשה. זקאריה לביאד החליט לבעוט מרחוק, הכדור הלך למסגרת והובן השוער לא הצליח להדוף את הכדור עם הרגל והוא נכנס לרשת 2:2 ושוב שיוויון.

אך ויטסה גם לא וויתרה וכבשה את השער הניצחון בדקה 90+1! ביוטנר הגביה את הכדור לרחבה מבעיטה חופשית ובלם קאסיה נגח את הכדור לפינה הרחוקה 2:3 ויטסה משיגה ניצחון ביתי חשוב על אוטרכת ובגומלין תתארח אצל אוטרכט במשחק המכריע.

בואו לקבל את החדשות החמות
בואו לקבל את החדשות החמות
מגזין סופ"ש במייל עם כל הכתבות החמות ב-JSPORT הרשמו עכשיו
תוכלו להסיר את המייל בכל עת

השארת תגובה

כתובת המייל שלך לא תפורסם