ויו לה פראנס! מ׳באפה וניימאר מוכנים להתפרע בסופ״ש

אז חלון העברות הסתיים באירופה, פגרת הנבחרות התפוגגה לה (למזלנו) והגיע הזמן לחזור לדבר האמיתי! הליגות האירופיות חוזרות ואיתן גם הליגה הצרפתית. המחזור יתפרס על פני שלושה ימים מיום שישי ועד ראשון. החלטתי להתמקד בשלושה משחקים עיקריים במחזור הקרוב.

 

מץ – פריז סן ז’רמן, יום שישי, 21:45:

קבוצת המיליונים של פריז הצליחה להרכיב חוד התקפי בין המפחידים ביותר שנראו בשנים האחרונות. ניימאר ואמבפה הצטרפו לקבאני ויחד הם רוצים לשבור שיאים. מץ כנראה לא תצליח לעמוד בדרכם במחזור הקרוב, וכנראה שהריצה של הפריזאים בליגה תמשיך. הפנים כמובן לקראת ליגת האלופות שתתחיל בשבוע הבא, אז מי יודע, אולי דווקא חלק מהכוכבים ינוחו ולמץ יהיה סיכוי להפתיע? אני עדיין בספק.

 

402 מ׳ יורו בתמונה אחת. (Fox Sports)

ניס – מונאקו, יום שבת, 18:00:

האלופה איבדה לא מעט מנכסיה בקיץ האחרון, אך כנו תמיד יודעת להתאושש. אחרי עונה מופלאה בשנה שעברה, בקבוצה מהנסיכות רוצים להמשיך גם העונה את היכולת הטובה ולהמשיך להיאבק חזק מול היריבה מהבירה.

מנגד תעמוד מולה ניס, אולי הקבוצה המפתיעה של השנים האחרונות בצרפת. הכוכב הגדול, ז’אן מיקאל סרי, נשאר בסופו של דבר בקבוצה ויחד עם מריו בלוטלי הלא היציב והצטרפותו של ווסלי סניידר הוותיק והטוב, לא יתנו לאלופה לחזור כל כך בקלות עם הנקודות. לטעמי המשחק המעניין של המחזור הקרוב. הימור? ניצחון דחוק של מונאקו.

גניבת הקיץ. באלדה ישכיח את אמבפה?(הטוויטר רשמי של  מונאקו)

מארסיי – ראן, יום ראשון, 22:00:

המשחק שיחתום את המחזור. מארסיי המתחדשת, שבעונה שעברה פתחה מזעזע והשתפרה עם הזמן, מקווה שהעונה ילך לה יותר טוב. רכש מעולה נעשה העונה בסטאד דה ז’רלן, אך גם מכת פציעות לא חסרה. שחקנים כמו לואיז גוסטבו, אדיל ראמי ודימיטרי פאייה חסרים. כמו גם הרכש החדש (שחתם חוזה על השולחן ולא על הדף…) קוסטס מיטרוגלו יחסר עקב פציעה. למרות כל החוסרים, לדעתי הקבוצה הביתית תסתדר ותצא עם הנקודות.

מרוכזים לקראת המשחק.(הטוויטר הרשמי של מארסיי)

 

שאר משחקי המחזור:

ליל – בורדו, יום שישי, 20:00

קאן – דיז’ון, יום שבת, 21:00

מונפלייה – נאנט, יום שבת, 21:00

טרואה – טולוז, יום שבת, 21:00

שטרסבורג – אמיין, יום שבת, 21:00

סט. אטיין – אנז’ר, יום ראשון, 16:00

ליון – גנגאן, יום ראשון, 18:00

תגובה