השילד פתרון או אסון

בשנת 2012 נחשפנו לקבוצה בפעם הראשונה כאשר הם תקפו את רייבק ב-HIAC ומאז הם עברו אינסוף דברים, ובינייהם זכייה בכמעט כל התארים ב-WWE, השתתפות בקרבות המרכזיים במיין איבנטים הכי גדולים של החברה, פירוק ואיחוד. אבל כרגע אני רוצה להתרכז על מה יצא מהאיחוד של הקבוצה וכדי לעשות זאת אני צריך להסתכל על כל חבר בנפרד.

הראשון שאני רוצה להסתכל עליו זה דין אמברוז

לפני המחשבות על האיחוד של השילד דין אמברוז היה לכוד ביריבות עקובה מדם עם המיז והיה ככל הנראה מתקדם ממנה ונשאר האלוף היבשתי לפרק זמן ארוך מאוד, אבל בגלל שה-WWE החליטו לאחד אותם… הוא הפסיד את האליפות הביניבשתית למיז וזכה ביחד עם סת’ באליפות הזוגות, ובכך הפך לאלוף גראנדסלאם. אבל בסופו של דבר הפסיד אותה בשביל שהשילד יקבלו קרב חסר משמעות ב-survivor series, שאומנם היה טוב אבל ההשלכות שלו היו קבירה שלו ושל סת’ והוא הפך להיות “פינצ׳ר” של רומן ובעקבות היותו פינצ׳ר הוא גם נכנס לקרב הזוי שגרם לשריר שלו להתנתק מהעצם ולהפסיד את רסלמניה הקרובה, וכנראה כל אופציה שלו להשתתף בקרבות הארדקור תידחה, וכאשר הוא יחזור הוא יהיה קבור. לפי כך אני מאמין שדין בעיקר הפסיד מהאיחוד הזה.

פצוע לפחות ל-4 חודשים (אתר ה-WWE)

עכשיו נסתכל מנקודת המבט של סת׳

לפני האיחוד סת׳ היה קבור בלי אליפות באופק ועם דמות שנואשת לתהילה, אחרי האיחוד הוא קיבל אליפות אבל גם הוא עבר “פינצ׳ריזציה” לקראת סורבייבר סירייס ועכשיו כשרומן ריינס האלוף הבין יבשתי ודין פצוע הוא דיי תקוע במקום (כמו מאט לפני שאישרו את ה-“WOKEN Matt”,) ולכן למרות שסת׳ רולינס קיבל את קצת פוש הוא עכשיו תקוע. סת׳ רולינס הרוויח קצת מהאיחוד אבל במצב הנוכחי כשהוא תקוע הוא הפסיד יותר ממה שהוא קיבל.

עומד במקום (אתר ה-WWE)

נקודת המבט של רומן ריינס

לפני האיחוד רומן היה המתאבק השנוא ביותר, כל כך שנוא שהיו צריכים להשתיק את המיקרופונים של הקהל לא רק בשביל לעשות סיטואציה שהוא לא שנוא, אלא בשביל שהקהל בבית יוכל לשמוע את הפרומואים שלו. אחרי האיחוד הוא הצליח לחתוך פרומו בלי שינתקו את המיקרופונים של הקהל ואפילו קיבל תגובה חיובית מהקהל והצליח להתגבר על השנאה עליו ברמה שהוא לא קיבל פוסטים של נאצה על זכיותו באליפות הבין יבשתית או תגובה שלילית מהקהל. ולסיכום אני מאמין שרומן רק הרוויח מהאיחוד.

המרוויח הגדול של האיחוד (אתר ה-WWE)

לסיכום – האיחוד של השילד מאוד עזר לרומן ריינס אבל די דפק את הקריירות של סת׳ ודין שהצליחו להתגבר על זה ולכן אני חושב שהשילד עשה יותר נזק מתועלת, אבל רומן אהוב על יד הקהל אז למי אכפת בואו נגרום לו להיות אלוף כפול!

תגובה