הספורטאים הישראלים בריו: שיט

שחר צוברי:

אחרי שני ימיים מאכזבים נתן אתמול צוברי יום שיוט טוב ולמרות שיצא מתמונת המדלייה הוא רצה לעלות בדירוג הכללי. הישראלי לא הצליח לשחזר את מהמגמה של אתמול ואת המקצה הראשון היום סיים במקום ה-17. היכולת הפושרת המשיכה גם למקצה השני היום, צוברי שוב התקשה עם המזג האוויר וסיים במקום ה-21 במקצה השני היום.
במקצה השלישי נראה צוברי מדהים אחרי שני מצופים הוא דורג במקום השישי ועד לסיום הצליח להתקדם ולסיים במקום ה-4 תוך כדי שהוא מציג את המקצה הטובה ביותר שלו אך מאוחר מידי.
מעיין דוידוביץ’:
אחרי יום שיוט קשה אתמול קיוותה דוידוביץ’ לשחזר את הישגיה מימי השיוט הקודמים ולהיצמד למקום השלישי לקראת שיוט המדליות הקרב. המקצה הראשון נפתח לאחר איחור של שעה ורבע עקב רוחות עזות, כבר מהפתיחה הישראלית נראתה טוב ומוקמה במקום השביעי, לקראת סוף המקצה התקדמה וסיימה במקום החמישי. הישראלית המשיכה לראות מעולה ואת המקצה השני היא פתחה במקום השני לאחר שלושה מצופים ושמרה על מיקום זה עד לסיום. המקצה השלישי והאחרון לפני שיוט המדליות היה חשוב ביותר עבור דוידוביץ’ והיא רצתה לצמק את הפער מהמקום השלישי כדי להשאיר סיכוי למדלייה בשיוט המדליות. כמו במקצה השני היום הישראלית פתחה מצוין ומוקמה במקום השני וגם הפעם שמרה על המיקום וסיימה מקצה שני ברציפות במקום השני. דוידוביץ’ מסיימה את השיוטים הרגילים במקום ה-5 שהיא רק חמש נקודות מהמקום הראשון ולפי איך שזה נראה בשיוט המדליות הכול אפשרי וכזכור הניקוד הוא כפול, לנו רק נשאר להחזיק אצבעות ולומר בהצלחה.
גילי כהן ונינה אמיר:
זוג הנשים הישראליות ממוקמות במקום ה-17 אחרי שני ימי שיוט ורוצות לשפר את מיקומן ולנסות, להיכנס לדירוג שיוביל אותן לשיוט המדליות. את המקצה החמישי הכללי פתחו כהן ואמיר באותה מגמה ולאחר שני מצופים דורגו במקום ה-19, בהמשך התאוששו מעט ועלו למקום ה-17 עליו שמרו עד לסיום. המקצה הנוסף נדחה, כרגע לא נראה שהישראליות השתתפו בשיוט המדליות.
דן פרויליך ואייל לוין:
צמד הגברים הישראלי חווה יום הפכפך וממוקם במקום ה-15 במידה ויתנו שיוט כמו ביום הראשון יצלחו לשפר את מיקומם ואף להשתתף בשיוט המדליות. המקצה החמישי הכללי נפתח לא טוב עבור הישראלים שהמשיכו את המגמה מאתמול וסיימו במקום ה-21. המקצה הנוסף נדחה, כעת ניתן לומר שגם השתתפות בשיוט המדליות יהיה קשה עבור הצמד הישראלי.

תגובה