הניינרס משיגים ניצחון ראשון, הפאטס שוחקים את הברונקוס/סיכום משחקי לילה יום ראשון ב-NFL

0

 

טקסנס – ראמס

הצמד חמד של גוף וגרלי לא עוצרים, גוף מסר ל-3 טאצ’דאונים ו-355 יארד, וטוד גרלי רץ ליותר מ-6 יארד לנשיאה. טום סאבאג’ מוכיח עוד פעם שהוא לא מגיע לקרסוליים של דשון ווטסון, מאבד את הכדור 4 פעמים ומבזבז משחקים מצוינים של לאמאר מילר בקו האחורי ודיאנדרה הופקינס התופס המוכשר. הקו ההגנתי של הראמס השליט טרור על סאבאג’ לאורך כל המשחק, ארון דונאלד ומייקל ברוקרס שיחקו את המשחק הכי טוב שלהם השנה כצמד מבחינה סטטיסטית, גם כאשר הטקסנס חסמו אותם עם שניים או שלושה שחקנים בכל מהלך. רוברט וודס הוא רבולוציה בשביל הקבוצה מקליפורניה, תופס לפחות 55 יארד בחמשת המשחקים האחרונים, השחקן הצעיר מ-USC הוא איום תמידי לטאצ’דאון ארוך, כפי שהוכיח היום כאשר שרף את הקורנר הותיק ג’ונת’ן ג’וזף.

טוד גרלי, שחקן ההתקפה של השנה?

(PFF)

תוצאה סופית 33-7 לראמס שמביסים בקולוסיאום.

ג’איינטס – ניינרס

חרף העובדה שהג’איינטס הפסידו היום בקרב, הם ניצחו במלחמה, מלחמה ששמה “מלחמת הטאנקינג”. סימן הערב בשביל הניינרס היה מרקיס גודווין. הרסיבר האלמוני יחסית השיג צעד על השומר שלו ורץ לטאצ’דאון של 83 יארד. גודווין איבד את הבן שלו לא מזמן בשל סיבוכים בלידה, והחגיגה שחגג באנד-זון לא השאירה עין אחת יבשה ב”לווי’ס סטאדיום”. זאת ועוד, סיג’יי ביטארד שיחק את המשחק הטוב ביותר בקריירה המקצועית שלו, ללא עוררין. 19/25 מסירות, 288 יארד ו-2 ט”ד ותצוגת מנהיגות מרהיבה.

גודווין חוגג טאצ’דאון של ביטארד, ניצחון אמוציונאלי.

(PFF)

תוצאה סופית 31-21 לניינרס, יש פעם ראשונה לכל דבר

קאובויז – פאלקונס

לדאק פרסקוט היה את אזקיאל אליוט לצידו לאורך כל הקריירה, עכשיו לאחר שהסתיימה הסאגה שלו אליוט והוא הושעה ל-6 משחקים, דאק מבין כמה זה קשה לסחוב את כל ההתקפה כמו “אטלס”: על גבו לבד, לאורך כל הזמן. פרסקוט לא היה רע בשום פרמטר, אחוזי השלמה סבירים ולא איבד את הכדור פעם אחת, אבל מול ההתקפה הנפיצה של הפאלקונס זה לא הספיק. שחקן המשחק היה ללא ספק אדיראן קלייברון מאטלנטה, שרשם 6 סאקים במשחק מפלצתי ונראה פשוט רמה מעל השאר.

קלייבורן, רמה מעל השאר.

(BR)

תוצאה סופית 27-7 לפאלקונס, עדיין הם יכולים להשתחל לפלייאוף אם ישיגו קצת יציבות.

פטריוטס – ברונקוס

פשוט מוזיקה לאוזניים של אוהדי ניו אינגלנד, בריידי וחבורתו חרך את החבורה של דנבר הקוראת לעצמה “אזור ללא טיסה” והטיס שם מטוסי ג’מבו ללא התנגדות יתרה. שני הרצים של ניו אינגלנד קיבלו נשיאות באופן שיוויוני במיוחד, וניצלו את כל נשיאה ונשיאה. “גרונק” הפגיז היום במשחקו הטוב העונה. למרות שתפס את ארבע מסירות בודדות הוא מיצה אותם עד תום, 4 דאונים ראשונים ו-74 צבר גרונקאוסקי. הוא מוביל את כל הטייט-אנדס השנה ביארדים-לריצה-של-ראוט עם 2.16.

בריידי, עוד יום במשרד.

(PFF)

תוצאה סופית 41-16 פטריוטס בעיר ה”מייל היי”

השארת תגובה

כתובת המייל שלך לא תפורסם