המשחקים שאסור לפספס אחרי הסופ”ש

סוף השבוע עבר לו, אך הקרבות המעניינים מחוץ לליגות הגדולות באירופה ממשיכים.

לוקומוטיב מוסקבה – קרסנודר

תאריך: 23.10 שעה: 19:30 איצטדיון: RZD ארנה, מוסקבה.

אמנם שתי הקבוצות מגיעות אחרי הפסדים בליגה, אבל קרסנודר חייבת את המשחק הזה. הקבוצה ממערב רוסיה כבר רשמה 4 הפסדים רצופים, ויש הטוענים שהכסא של איגור שאלימוב מתנדנד. בסה”כ 5 נקודות מפרידות ביניהן, כשלוקומוטיב ממוקמת במקום השני, ותנסה להישאר צמודה מאוד לזניט. 27 אלף צופים יחממו את האווירה הקפואה בבירה, ומשחק טוב מובטח.

האם זהו המשחק האחרון של שאלימוב? (האתר הרשמי של פנרבחצ’ה)

א.א.ק אתונה – אטרומיטוס

תאריך: 23.10 שעה: 19:30 איצטדיון: האיצטדיון האולימפי, אתונה.

אז מבירה אחת, לבירה אחרת. אתונה, שבשנים האחרונות לא ראתה הרבה הישגים של א.א.ק המקומית. אולי השנה משהו יהיה ישתנה, כי כרגע הקבוצה בצהוב נמצאת במומנטום חיובי מאוד, כשהיא לא מנוצחת בכל ששת משחקיה האחרונים, וכולל גם ניצחון מרשים על האלופה, אולימפיאקוס. אבל כל זה רק מחמם את האווירה לקראת המפגש, כי מולה ניצבת אטרומיטוס, קבוצה קטנה מהעיר אתונה, אבל מפציצה בגדול השנה. אחרי שמונה משחקים ללא הפסד של הכחולים, המקום השני פוגש את השלישי, כשרק נקודה מפרידה, מצפה לנו דרבי לוהט!.

מפציצים ללא הפסקה. אטרומיטוס. (האתר הרשמי)

בשיקטאש – בשאקשהיר

תאריך: 23.10 שעה: 20:00 איצטדיון: וודאפון פארק, איסטנבול

דרבי לוהט אמרנו? אין ספק שהמשחק כאן מנצח הכל. בשיקטאש כמובן נראת כמו פייבוריטית, באיצטדיון המטורף שלה, עם הקהל שכבר זכה לתואר ה”רועש בעולם”, ועם שלל שמות בהרכב כמו טוסון, טליסקה וקווארסמה. כל זה מגיע אחרי ניצחון חוץ מרשים נגד מונאקו בליגת האלופות. אבל רגע, בשאקשהיר לא פראיירים. כרגע הם גם ממוקמים מעל בשיקטאש, עם שתי נקודוץ יתרון סה”כ. 40 אלף אוהדים כבר הבטיחו את המקום שלהם, והם בהחלט מכינים את הגרון. דרבי לוהט באיסטנבול, מקום רביעי נגד שישי. תתכוננו.

“הקהל הרועש בעולם”. (YouTube)

תגובה