Untitled-1

המרגשת ביותר מאז 30, הטובה ביותר מאז 17 – רסלמניה 35 היא אירוע היסטורי בכל קנה מידה

האירוע נפתח עם פול היימן, האחד והיחיד, שהחליט שהקרב בין סת’ רולינס לברוק לסנר יפתח את רסלמניה! איזו דרך מפתיעה לפתוח את הלילה הזה, כאשר ברוק תוקף את סת’ האומלל כבר עם תחילתו של הקרב. העניינים המשיכו להתלהט כאשר ברוק פשוט השמיד את סת’ עוד לפני שבכלל הגיעה הפתיחה הרשמית לקרב – עד שהוא נפתח וסת’ נתן לברוק מכה מתחת לחגורה, ביצע שלוש מהלכי סיום ויש לנו אלוף יוניברסלי חדש! דרך נהדרת לפתוח את רסלמניה.

פתיחה נהדרת (האתר הרשמי של ה-WWE)

הקרב הבא הכיל את רנדי אורטון ואיי ג’יי סטיילס. השניים האלה סיפקו שואו נהדר של 16 דקות אשר ציננו את הקהל בדרך הנכונה לאחר הטירוף שחוו בקרב הפתיחה של האירוע. מדובר בקרב רסלינג טוב וטהור, ממש לפי הספר. בסופו של דבר לאחר מספר רגעים דרמטיים יותר ופחות, איי ג’יי סטיילס הצליח לגבור על אורטון ולהשיג לעצמו את ניצחונו השלישי ברציפות ברסלמניה, מתוך ארבע בהן השתתף סך הכל. מרשים.

הקרב הבא היה קרב הזוגות המרובע בין רוסב ונאקאמורה, אליסטר בלאק וריקושה, הבר של שיימוס וסזארו, והאלופים המכהנים של אליפויות הזוגות של סמאקדאון, האחים אוסו. הקרב הזה הבטיח וגם קיים, עם יכולת פשוט מדהימה של כל המעורבים בו, רגעים שלא נצליח לשכוח בקרוב (כמו למשל שסזארו סובב את ריקושה במשך כמעט שלוש דקות), ובסופו של דבר – האחים שמרו על התארים שלהם, כנראה שבצדק. קרב נהדר.

אי אפשר לתאר במילים את הקרב הבא או את התחושות שאנשים יצאו איתן ממנו. היה ניכר כי שיין מקמהן והמיז פשוט מנסים להרוג אחד את השני בכל דרך אפשרית, על רקע היריבות המרתקת שהתפתחה בין אלופי הזוגות לשעבר בשבועות האחרונים בשילוב עם היל טרן נחוץ וראוי של שיין מקמהן. התוצאה הייתה קרב ברוטאלי והרסני, אשר יכול בקלות לזכות לדירוג של חמישה כוכבים. שיין ניצח, אך המיז זרק אותו מגובה רב וללא ספק אמר את המילה האחרונה.

ברוטאלי (האתר הרשמי של ה-WWE)

הקרב הבא הכיל את נטליה ובת’ פיניקס, נאיה ג’קס וטמינה, האייקוניקס ואלופת הנשים המכהנות והמגנות שלנו לערב זה – סאשה בנקס וביילי. למרבה הצער, הקרב הזה לא היה טוב בכלל. למעשה, הוא היה די בינוני ומדובר בנפילה הראשונה של הערב. זה היה איטי, חסרה אנרגיה וזרימה מלוכדת של המעורבות במתרחש בזירה. למזלנו הרב ניצלנו עם זכייה חכמה וראויה של בנות האייקוניקס באליפויות. מגיע להן יותר מכל אחת אחרת כאן.

 

וכעת לרגע הכי מרגש של הערב, אולי אפילו בעשור האחרון – קופי קינגסטון נגד דניאל בריאן על אליפות ה-WWE. זה היה מעולה, כאשר בריאן היה אדיר בתור היל אילו קופי היה פייס מצוין. בסופו של דבר נעשה היסטוריה – אלוף שחור ראשון בתולדות ה-WWE, וקופי קינגסטון עושה היסטוריה! זו הייתה תוצאה מרגשת, תוצאה של מסע עבור בחור שעבד קשה מאוד לאורך השנים. לפעמים הסיפור אומר הוא פשוט כל כך טוב ומזכיר לך למה אתה אוהב את ההיאבקות.

היסטוריה (האתר הרשמי של ה-WWE)

קרב על אליפות ארה”ב – סמואה ג’ו נגד ריי מיסטריו הפצוע! ובכן, ג’ו ניצח אותו תוך דקה. אני מנחש שריי עדיין היה פצוע מכדי להשתתף בקרב אמיתי, ואין לי שום בעיה עם קרבות מהסוג הזה כל עוד הן שורפות את הזמן הארוך והמתיש של האירוע הזה. על הדרך, סמואה ג’ו משיג ניצחון גדול בקרב הראשון שלו ברסלמניה, ככה שאין לנו שום סיבה להתלונן אם תשאלו את המבקר הזה בנוגע לכל מה שחזינו פה הערב.

רומן ריינס חזר מהפסקה בת חצי שנה, ולראשונה מזה ארבע שנים הוא לא במיין איבנט של רסלמניה, והפעם הוא פוגש את דרו מקינטייר. זה היה משחק סולידי למדי, אבל לא לגמרי יוצא דופן, כאשר הייתה חסרה אש תחרותית, כאשר איש לא השאיר את זה בצורה שבה זה יכול להיראות כל כך טוב, זה הרגיש כמו אכזבה אמיתית. רומן ריינס נראה לא טוב בכלל למרות הניצחון – רואים שהוא עוד לא החלים.

כעת, לאחר שג’ון סינה ביצע היל טרן על חשבונו של אליאס, קורט אנגל נוצח בצורה מבישה בידי בארון קורבין, טריפל אייץ’ גרם לבטיסטה לפרוש בתום קרב הארדקור לכל דבר ועניין ופין באלור שהשיב לעצמו את האליפות הבין יבשתית – הגיע הזמן למיין איבנט! בקי, רונדה, שארלוט. ובכן, התוצאה הייתה קרב לא רע בכלל – אמנם לא ברמה של בריאן וקופי, אבל ללא ספק אחד כזה ששווה את כל הבלגן. בקי זכתה באליפויות וסגרה את אחת מהרסלמניות הטובות בהיסטוריה.

 

Comments (1)

  1. חבל שבארון קורבין ניצח. הוא סיים את הקריירה של קורט אנגל

תגובה