הלב של הנבחרת הגרמנית – דז’ניפר מרושז’אן

דז’ניפר מרושז’אן היא הכוכבת הגדולה של הנבחרת הגרמנית, אממה, היא בכלל הונגרייה במקור, היא נולדה בבודפשט ובגיל 4 עברה עם משפחה לעיר זארבריקן שבגרמניה שם התחילה לשחק כדורגל במועדון המקומי וקבעה שיא נדיר – השחקנית הכי צעירה בליגת הבוגרות אי פעם בגיל 14 ושבעה חודשים.

מרושז’אן מובילה את נבחרת גרמניה בתקופה שלאחר זכייה בשמונה אליפויות אירופה רצופות, אך כעת נמצאת במהלך חילופי דורות לאחר פרישה של מספר שחקניות מםתח ותיקות, בדומה לנבחרת הגברים. זה יהיה הטורניר השלישי שלה במדי הנבחרת כאשר בראשון זומנה לסגל אך פציעה מנעה ממנה לשחק. גם לגביע העולם שנערך בשנת 2015 בקנדה הגיעה עם פציעה בקרסול ואף החמיצה את המשחק הראשון אך חזרה להרכב במשחק הבא ובשמינית הגמר אף כבשה את השער היחידי שלה בטורניר הגמר של אליפות העולם לבוגרות (מונדיאל הנשים), נבחרתה הגיעה עד לחצי הגמר שם הודחה מול ארה”ב האלופה.

תוביל את הנבחרת הגרמנית להישגים? ג’ניםר מרושז’אן (הפייסבוק הרשמי של דז’ניפר מרושז’אן)

כיום משחקת מרושז’אן בליון הצרפתית ואף זכתה איתה בליגת האלופות לנשים בפעם השלישית ברציפות ואף בשלוש אליפויות הליגה המקומית,  בליגת האלופות היא רשמה עם פרנקפורט קבוצתה הקודמת קבוצת פאר בגרמניה.

שלוש זכיות רצופות בליגת האלופות לנשים, במדי ליון (עמוד הפייסבוק הרשמי של דז’ניפר מרושז’אן)

נבחרת גרמניה שובצה במונדיאל הנשים שיחל ביום ו’ 7.6.19 לבית מס’ 2 עם סין, ספרד ודרום אפריקה, כל המשחקים משודרים באתר ואפליקציית כאן11.

השאר תגובה