הירושי טאנאהאשי – הפייס האולטימטיבי

הירושי טאנאהאשי הוא ללא ספק שם גדול בתעשיית הרסלינג שהשאיר חותם גדול מאוד בכל מה שקשור אליה.

טאנאהאשי התחיל כתור יאנג ליון בדוג׳ו של NJPW אך מהר מאוד התחיל להפוך לאחד הכוכבים הבולטים של החברה, הכריזמה שלו ויכולת הזירה שלו הביאו אותו לזכות באליפות מתחת לגיל 30 ובאליפות הזוגות של החברה מהר מאוד והוא אפילו הגיע לגמר של הG1 בהיותו רוקי. הוא הפיל את האליפות של גיל 30 ומטה לשינסקה נאקאמורה אבל זכה בה חזרה מהר מאוד, אך הוא נאלץ לוותר עליה כדי להלחם מול ברוק לזנר על האליפות במשקל כבד (קרב שמעולם לא קרה בגלל סכסוך בין ברוק לNJPW).

הפיכתו לאייס
טאנאהאשי התחרה בטורניר על האליפות במשקל כבד (שהפכה לפנויה עקב עזיבתו של לזנר) וזכה בו. מהר מאוד הוא הפך לפנים של החברה והחל להיות פופולרי מאוד ביפן וגם לזכות בהרבה אליפויות וטורנירים ואף קיבל את אחת הריצות הכי טובות עם האליפות במשקל כבד. הוא המשיך בתפקיד זה עד ל2016 כאשר הוא הפסיד לאוקאדה ברסל קינגדום 10, אבל בזכות הריצה הארוכה שלו בתור הפנים של NJPW החברה חזרה לחיים והפכה לאחת מחברות ההיאבקות המובילות בקנה המידה העולמי.

העביר את הלפיד (הטוויטר של NJPW)

אפילו אחרי שטאנאהאשי סיים להיות האייס, הוא הפך את החברה לחברת ההיאבקות השנייה בגודלה כשהוא הצליח להפוך את קני אומגה מוונאבי משקל כבד לכוכב כאשר הוא הפסיד מולו בקרב על האליפות הבין יבשתית (דבר הגרם לNJPW להמר ולתת לאומגה להיות הזר הראשון שזוכה בG1) וכעת כאשר השניים עומדים להפגש אחד מול השני ברסלקינגדום אפשר רק לנחש מה הקרב עומד לחולל לתעשייה.

ההייפ בתקרה (sportskeeda)

לסיכום, טאנאהאשי אולי הדמות הכי משפיעה בהיסטוריה של NJPW ובהיותו האיש שסחב אותה במשך עשור הוא הוציא אותה מהקרב שאנטוניו ינוקי חפר והפך אותה לאחת מהחברות הכי משפיעות בעסק.

תגובה