האחים בראיין ניצחו במחזור הראשון לאחר קרב צמוד

0

אליפות סבב המאסטרס העולמי הפגיש לראשונה השנה את האחים בראיין נגד ג’יימי מארי וברונו סוארס.
האחים בראיין, בני 39, המבוגרים בסבב, מדורגים 6 בזוגות בעולם, זכו השנה בטורניר אטלנטה ואיסטבורן וירצו לסיים את השנה בטעם מתוק כאשר מי יודע אם ימשיכו גם בשנה הבאה.
מנגד, ג’יימי מארי הבריטי בן ה-31 וברונו סוארס הברזילאי בן ה-35, מדורגים במקום ה-5 בזוגות בעולם, ירצו להמשיך את השנה הטובה שלהם כאשר באמתחתם זכיה השנה בלונדון , שטוטגרט ואקאפולקו.
סטטיסטיקה לפני המשחק:
ברזומה של האחים בראיין יש 4 זכיות באילפות סבב המאסטרס העולמי והחשוב ביותר כשהאחרון היה בשנת 2014 כשבבתים ניצחו את ברונו סוארס ובגמר את דודיג ומלו.
שני הזוגות נפגשו בעבר פעמיים. בראשון בטורניר רומא ובו האחים הביסו בקלות, והאחרון בטורניר סבב המאסטרס בשנה שעברה ובו דווקא מארי וסוארס ניצחו. שני המשחקים האלו הסתיימו לאחר שעה ו-3 דקות בדיוק. האם כעת המשחק ישתנה?

המערכה הראשונה:
האחים בראיין פתחו את המשחק כאשר עם הגשות טובות ותאום מושלם הם עלו ליתרון 1:0 מהיר לאחר שלא נתנו למארי וסוארס אופציה אפילו לנקודה אחת.
בלי יותר מידי קושי, ולאחר כ-7 דקות בלבד, שני הזוגות שמרו על ההגשות שלהם כשהתוצאה היא 2:1 לבראיין וההגשה עברה לזכות מארי וסוארס.
לאחר שמארי וסוארס שמרו על ההגשה שלהם והשוו ל2:2, השבירה הראשונה של המשחק הגיעה כאשר הבריטי והברזילאי הצליחו להגיע ל3 נקודות שבירה עם משחק טניס חכם, האחים הצליחו לצמק אך זה לא הספיק להן וסוארס ומארי ניצחו ועלו ליתרון 3:2.
שוב הטניסאים חזרו לשמור על ההגשות שלהם בלי איום מיוחד מהיריב כשכל אחד שמר על ההגשות כשהתוצאה הגיעה ל5:3 לזכות מארי וסוארס כשההגשה עברה לאחים בראיין.
בראיין הצליחו לשמור על ההגשה למרות קרב יפה מצד הברזילאי, התוצאה עלתה ל5:4 וההגשה עברה לסוארס ומארי שיכלו לקחת את המערכה הזו.
סוארס ומארי פתחו טוב והגיעו ל3 נקודות מערכה, האחים ניסו להלחם ואף הצליחו, לקחו נקודה ועוד נקודה והצליחו להגיע לשיוויון, ולראשונה במשחק אף לשבור. סוארס ומארי איבדו 3 נקודות מערכה, התוצאה הייתה 5:5 וההגשה עברה לאחים בראיין שחזרו למשחק.
האחים בראיין המשיכו את המומנטום, הצליחו לנצח על האפס, ועלו ליתרון 6:5 חשוב.
המומנטום נמשך. האחים בראיין הצליחו להגיע ל3 נקודות מערכה כשההגשה אצל מארי וסוארס, האחים המנוסים הראו למה הם שולטים שנים בענף הזוגות והצליחו לשבור, לנצח ולקחת את המערכה הראשונה.
האחים בראיין ניצחו את המערכה הראשונה 7:5 לאחר כ-39 דקות.

מארי וסוארס ניסו אך ללא הצלחה (DAILY MAIL)

המערכה השניה:
משחק יותר קצבי היה לנו בתחילת המערכה השניה כאשר אומנם שני הזוגות שמרו על ההגשות שלהם אך אף זוג לא וויתר והלחימה והטניס היפה נמשך זמן רב. התאום של האחים בראיין לעומת החוזק של היריבים איפשרו למשחק טניס יפה. התוצאה 2:1 לאחים בראיין כשההגשה עברה למארי וסוארס.
השבירה הראשונה של המערכה הזו קרתה כאשר לאחר משחקון צמוד מאוד, ובזכות טעות כפולה של הברזילאי והבריטי, הבראיין הצליחו לעשות מהפך , להגיע לנקודת שבירה ולקחת אותה. היתרון עלה ל3:1 כאשר ההגשה עברה לבראיין.
הזוגות חזרו לשמור על ההגשות וב-2 משחקונים מהירים התוצאה עלתה ל4:2 לזכות האחים בראיין.
מארי וסוארס חזרו למשחק. עם 4 נקודות שבירה ו40:0 מהיר, הבראיין ניסו ואף הצליחו לצמק עד 40:30, אך זה לא הספיק וסוארס ומארי הצליחו לשבור ולצמק את התוצאה ל4:3.
לאחר שמארי וסוארס הצליחו לשמור על ההגשה למרות משחקון קשה , הם השוו והתוצאה 4:4.
בראיין לא פתחו טוב את המשחקון כאשר אף מארי וסוארס הצליחו להגיע לנקודת שבירה, אך האחים השתעשטו על עצמם, חזרו למשחק והצליחו לקחת את הנקודות ולעלות ליתרון 5:4.
לאחר שכל אחד מהזוגות הצליח לשמור על ההגשות שלו, התוצאה הגיעה ל6:6 לאחר טניס של משחקונים טובים והמשחק עבר לשובר שיוויון.
שליטה מוחלטת של מארי וסוארס בשובר השיווין, עם שמירה על ההגשות ו2 שבירות רצופות נתנו להם יתרון מוחץ של 5-1. למרות ניסיון של האחים בראיין לחזור – סוארס ומארי לא נתנו להם יותר מידי וניצחו את השובר שיוויון 7-3.
ג’יימי מארי וברונו סוארס ניצחו את המערכה השניה 7:6 לאחר כ-52 דקות.

מארי וסוארס מחייכים לאחר הניצחון במערכה השניה (DAILYEXPRESS)

המערכה השלישית:
לאחר מערכה שניה ארוכה במיוחד , המערכה השלישית היא מערכת שובר שיוויון שבו הראשון שמגיע ל10 נקודות ניצח.
לאחר שהאחים בראיין הצליחו לשמור על ההגשות ולשבור פעמיים התוצאה הייתה 4:0 מהיר.
לאחר שהתוצאה הגיעה כבר ל6:1, מארי וסוארס עם חזרה למשחק ומשחק טוב, הצליחו לצמק גם עם אייס חזק כשהתוצאה הגיעה ל8:5.
האחים בראיין הצליחו לעלות ל9:5 ולהגיע ל-4 נקודות משחק, אך אחרי שבירה של הברזילאי והבריטי , הם הצליחו לצמק עד 9:8 .
האחים עם שיחת מוטיבציה שכנראה עזרה להם, הצליחו לקחת את הנקודה המכריעה ולנצח 10:8 את המערכה השלישית לאחר כ-14 דקות.

האחים בוב ומייק בראיין הצליחו לנצח את המשחק 5:7 7:6 8:10 בתוך כשעה ו-46 דקות.

האחים הראו את האיכות שלהם ואת התיאום המושלם ביניהם למרות משחק טוב של סוארס ומארי. לאחר טניס טוב וחכם של שני הזוגות וכמעט ללא טעויות לא מחייבות, המשחק הסתיים כשהזוג הטוב ביותר הערב ניצח.
במחזור הבא האחים בראיין יפגשו את דודיג וגרנויירס כשמארי וסוארס יפגשו את קובוט ומלו.

האחים בראיין עם ניצחון לאחר משחק מושלם (WORDPRESS)

השארת תגובה

כתובת המייל שלך לא תפורסם