דין אמברוז לאן

אז אחרי חודשים של ספקולציות אם דין אמברוז יעזוב את הWWE או ישאר, הWWE סוף סוף הכריזו על אירוע העזיבה של דין אמברוז והאירוע האחרון של השילד ביחד. אז אחרי שאמברוז יעזוב מה צופן לו העתיד?

פרישה
אז נתחיל מאופציה פחות סבירה אבל לא בלתי אפשרית, שהיא פרישה מהיאבקות מקצועית. אחרי שנים שבהן הוא עסק בהיאבקות אקסטרים הגוף של אמברוז החל לבגוד בו, בנוסף הוא נשוי כרגע לרנה יאנג משמע הוא רוצה למסד את עצמו ולהקים משפחה, שתי הסיבות האלו יכולות להוביל לפרישה של אמברוז מהיאבקות.

משפחה קודמת לכל (Cage Side News)

NJPW/ROH
אחרי היציאה של הכוכבים הגדולים שלהם ואחרי שנה של סגסוג כלכלי, רינג אוף הונור וניו ג׳פן מחפשים סטאר פאוור ודין יכול לספק את הסחורה. דין מתאבק עם שם גדול והוא יודע להתאבק טוב אז אם הן ישימו עליו את היד הם יוכלו לתדלק את המוצר שלהם. זה אומנם ידרוש מדין קצת שינויים אבל זה אפשרי.

משקיף לכיוון העתיד שלו, אמברוז (Cage Side Seats)

AEW
זה לא סוד שדין קורץ ל-AEW. דין חבר טוב של קודי, ג׳ריקו וג׳ים רוס ויכול להיות שהם שכנעו את דין לעבור ספינה (ועל הדרך מחקו ל-WWE את המותג של השילד). מה גם שטוני קהאן משלם מאוד יפה למתאבקים שלו ודין לא ירצה להשאר מחוץ לחגיגה. המעבר הזה הוא האופציה הכי סבירה ואני מאמין שבעוד שלושה חודשים הוא יעבור אליהם.

משלוש יוצא אחד (Wrestling News)

לסיכום, לא משנה מה דין יחליט, אני רק רוצה ג׳ון מוקסלי (השם הקודם של דין) נגד ג׳ימי האבוק בקרב אקסטרים.

אם משוגע אז עד הסוף (Amino Apps)

השאר תגובה