גרמניה או צ׳ילה: גמר גביע הקונפדרציות בדרך

0

שתי העולות לגמר הקונפדרציות גרמניה וצ’ילה מגיעות מבית ב’ של הגביע ולכן הן עברו דרך דומה אל הגמר אך כל אחת עברה מכשולים לא קטנים בדרך שונה .

הדרך של צ’ילה לגמר :
צ’ילה הגיעה לטורניר בסגל שרץ פחות או יותר כבר מהקופה אמריקה 2011 ביחד סגל ותיק שיודע את העבודה . הדרום אמריקאיים פתחה את הטורניר נהדר בניצחון על קמרון 2-0 אך מאז לא הצליחו לנצח , הלה רוחה השיגו עוד שתי תוצאות תיקו בבית נגד יריבתה בגמר ונגד נבחרת אוסטרליה , אך בכל זאת המזל היה לצד צ’ילה והם עלו לחצי הגמר.

שם פגשו את פורטוגל והמשחק הזה היב סיפור אחר לגמרי משחק אחד של גמר או כלום , שתי הקבוצות התקשו במציאת השערים בתום 90 הדקות והלכו להארכה ושוב בהארכה כלום לא קרה ודבר לא השתנה , עד הדקה ה-119 , הדקה הזו הייתה אמורה להיות הרגע הגדול של ארתורו וידאל וצ’ילה אך הקשר המצויין של באיירן שלח את הכדור לקורת השער וגם בריבאונד עמד ארנגויז שהחטיא ושוב פגש את משקוף השער מקרוב , והולכים לפנדלים .
בפנדלים זה היה באוויר שזה של צ’ילה ואף אחד לא ייקח את זה ממנה מהפנדל הראשון , הצגה בשער של קלאודיו בראבו שעצר שלושה פנדלים ברציפות שלחה את הלה רוחה לגמר והשאיר את הפורטוגלים מאוכזבים.

בואו לקבל את החדשות החמות

הדרך של גרמניה לגמר :
גרמניה, אלופת העולם לשנת 2014, הגיעה לטורניר הזה עם מינמום כוכבים בלי שמות נוצצים ועם הנבחרת הכי צעירה בטורניר .
למעט דרקסלר , טר שטגן , סנה ואמרה צ’אן כל השמות הם ההרכב המשני או השלישי של גרמניה המכונה המשומנת היטב , ויואכים לב החליט לעשות ניסוי כלים ולראות האם יש ילדים שמסוגלים לקחת את הנבחרת בעתיד ויש לומר שזה הלך לו לא רע בכלל .
המנדשפאט פתחו את הטורניר בצליעה אך עברו את האוסטרלים העיקשים 3-2 , לאחר מכן הגיע האיבוד נקודות היחיד שלה בטורניר מול יריבתה בגמר (דבר שמראה כמה עניין מחכה לנו ) ויצאה עם תיקו בלבד ושוב במשחק האחרון הם ניצחו בקלילות את קמרון ועלו לחצי הגמר כצפוי .
בחצי הגמר ראינו גרמניה רעבה , מתואמת , שלמדה לעבוד יחד ושהיא מתבסבת על העקרונות של הכדורגל הגרמני עם מהירות ודיוק, השחקנים של גרמניה דרסו את מקסיקו בכל פרמטר במגרש וניצחו 4-1 מהדהד כל הדרך אל הגמר.

מה מחכה לנו ביום ראשון ?
יום ראשון בשעה 21:00 באיצטדיון סנט פטסבורג ברוסיה יהיה משחק שיפגיש בין חילופי הדורות של הנבחרות, מהצד האחד הצילאנים הוותיקים יכולים לזכות בתואר האולי אחרון לדור הקיים ומהצד השני הדור החדש של הגרמנים יכול לזכות בתואר ראשון מזה רבים שיוכלו להתמודד עליהם בעתיד.
שתי נבחרות שעברו קשיים במהלך השנים האחת אלופת העולם והשנייה אלופת דרום אמריקה והן הולכות להיפגש ולהילחם על התואר שאולי לא הכי נוצץ אבל בהחלט יש מקום בארון הגביעים והן רעבות אליו.

הטורניר שלא זוכה להרבה כבוד בעולם הכדורגל מתעלה לרמות שלא ציפו ואפילו נותן לנו חלון לכוכבים הבאים של הנבחרות ואפילו הנוכחים שמעבירים טורניר נהדר , אז לא לפקפק בגמר הזה כי יש מה לראות ויהיה מעניין.

בואו לקבל את החדשות החמות
בואו לקבל את החדשות החמות
מגזין סופ"ש במייל עם כל הכתבות החמות ב-JSPORT הרשמו עכשיו
תוכלו להסיר את המייל בכל עת

השארת תגובה

כתובת המייל שלך לא תפורסם