גמר ליגת המכללות- ויליאנובה זוכה אחרי תצוגה מרשימה

מחצית ראשונה
המשחק נפתח בשליטה של האנדרדוג, מישיגן בזכות 11 נקודות ב5 דקות של כוכבה, מו ווגנר, שהגיע לוהט, ובעזרתו של אבדול רחמן שקלע ללא הפסקה, כאשר יתרון השיא של מישיגן כבר הגיע ל7 נקודות בתוצאה 21-14. בשלב הזה שחקן הספסל, דונטה דיויצ’נזו, החליט לקחת את המשחק לידיו, ולהחזיר את קבוצתו, המדורגת ראשונה, למשחק, כשהוא קולע 18 נקודות ו3 שלשות עד סוף המשחק,נעזר באחוזים מחרידים של מישיגן משלוש (15% במחצית הראשונה) ומוביל את קבוצתו לריצת 7-0 בסוף המחצית אשר מוריד את קבוצתו להפסקה בתוצאה 37-28 לטובתה.

דונטה דיויצ’נזו מחזיר את קבוצתו למשחק (Bob Donnan, reuters)

וילאנובה המשיכה מאותה נקודה בה הפסיקה במחצית הראשונה, ברידג’ס פסקל וברנסון ניצלו את הדאבל טים על וידיצ’נזו להגדיל את הפער ל18, כשווגנר ניסה להחזיר את קבוצתו למשחק ללא הועיל. דיויצ’נזו החליט להצטרף לחגיגה ועם 9 נקודות ב5 דקות שהוציאו את האוויר מהמפרשים. שאר המשחק התנהל כגארבג’ טיים אחד גדול, כשוידיצ’ינזו ניצל את הזמן לשבור את שיא הנקודות שלו למשחק, עם 31 נקודות, הכי הרבה נקודות בגמר מאז שנות ה90. ויליאנובה, המדורגת ראשונה השלימה זכייה נוספת בתוצאה 79-62, עם שיא שלשות חדש למשחק, שיא נקודות לשחקן ותצוגה מרשימה במיוחד.

מוחמד עלי אבדול רחמן עם 23 נקודות, מוריץ (מו) ווגנר עם 16 נקודות ו7 ריבאונדים וזאבייר סימפסון עם 10 נקודות הובילו את מישיגן בעוד אצל ויליאנובה, אל דונטה דיויצ’נזו שקלע 31 נקודות הצטרפו מייקל ברידג’ס עם 19 ו9 נקודות בלבד מכוכבה של הקבוצה ג’יילן ברונסון.

תגובה