בשיקטאש נפרדה מצ’נק טוסון עם 1:4 מול אוסמנליספור בגביע

נגרדו וטוסון, גיבורי המשחק (הטוויטר הרשמי של בשיקטאש)
0

שמינית גמר הגביע הטורקי הפגישה בין בשיקטאש ואוסמנליספור. בשיקטאש, אלופת טורקיה, מגיעה כשהיא במומנטום טוב אך ברקע הדיבורים על העברתו של צ’נק טוסון לאברטון. אוסמנליספור, שמסובכת בתחתית הליגה, רוצה לשמור על סיכוי לעשות משהו בגביע. הערב הן נפגשו למשחק הראשון מתוך שניים, כשבשיקטאש מארחת הערב בוודאפון ארנה.
ברבע השעה הראשונה של המשחק, אוסמנליספור שלטה אבל לא הייתה חדה מספיק ככל שהתקרבה לרחבה. בדקה ה-15, בשיקטאש ניצלה את זה כדי לעלות ליתרון. אלבארו נגרדו פרץ באגף ימין וניסה להעביר כדור רוחב לצ’נק טוסון. שחקן ההגנה של אוסמנליספור, אבדיה ורסאייביץ’ טעה, גלש לעבר הכדור והכניס אותו לשערו הוא, 0:1 לבשיקטאש.
בדקה ה-28 ניתן היה להבין עד כמה אוסמנליספור רכה בחלק ההתקפי שלה. סולימן דוקארה יצא להתקפה מתפרצת ומצא את עצמו במצב של שלושה שחקני התקפה מול שני מגנים. דוקארה ניסה באיחור רב למסור, אבל הוא כבר נחסם והמסירה שלו הלכה לאיבוד.
בזמן שאוסמנליספור מבזבזת הזדמנויות, בשיקטאש מנצלת אותן בקפידה. בדקה ה-35, כדור של אוזאן אזיאקופ הגיע במדויק לנגרדו, שרץ מעט עם הכדור והכניע את השוער בלי בעיות, 0:2 לבשיקטאש.
שריקת המחצית הורידה את אוסמנליספור מאוכזבת במיוחד, בשיקטאש ביתרון 0:2.

אלברו נגרדו, כיכב במחצית הראשונה (הטוויטר הרשמי של בשיקטאש)

בשיקטאש המשיכה את חגיגת השערים שלה במחצית השנייה. בדקה ה-50, אזיאקופ שוב פרץ, הגיע עד לרחבה ובסיום מסר לצ’נק טוסון. טוסון עמד לבדו מול השוער ושלח את הכדור אל הפינה הריקה, 0:3 לבשיקטאש.
אוסמנליספור קיוותה לפחות למצוא את השער המצמק. בדקה ה-55, סרדאר גורלר ניסה להכין כדור ברחבה לאוזר הורמאג’י. גורלר מסר בצ’יפ מעל לשחקן ההגנה והורמאג’י הסתבך מול השוער, טולגה זנגין. גם השמטה של זנגין לא גרמה להורמאג’י לתקן את הטעות ובשיקטאש ניצלה מספיגה.
בדקה ה-58 הגיע אחד הרגעים הבולטים במשחק. צ’נק טוסון, שכבש את השלישי, הוחלף על ידי אורקאן צ’ינאר וזכה לתשואות הקהל של בשיקטאש בפעם האחרונה לפני העזיבה שלו לאברטון.
בדקה ה-72, אחרי דקות ארוכות של ניסיונות, אוסמנליספור הצליחה לצמק. אבדיה ורסאייביץ’ הצליח לברוח להגנת בשיקטאש ועמד באחד על אחד מול טולגה זנגין. כששוער בשיקטאש בחוץ, החליט הבוסני למסור רוחב לסולימן דוקארה. גם הגלישה של דושקו דושיץ’ לא עזרה, דוקארה כבש, 1:3 לבשיקטאש.
כשהקבוצות מתקרבות לסיום, בדקה ה-89 אוסמלינספור חטפה מכה קשה. אניל קראאר גלש בפראות ישירות לרגל של גוקהאן גונול, לשופט המשחק אלפר אולוסוי לא היו הרבה ברירות והוא שלף את הכרטיס האדום.
20 שניות לסיום המשחק נעצה בשקיטאש את המסמר האחרון. ריקארדו קווארסמה ניגש לבעוט בעיטה חופשית מ-30 מטרים. הכדור שלו היה חזק ושטוח והצליח להטעות גם את השוער זידרונאס קארצ’מסקאס, 1:4 לבשיקטאש.
אלופת טורקיה חוגגת ניצחון גדול ויכול מאוד להיות שמשחק הגומלין יהיה לפרוטוקול בלבד. אוסמנליספור תחזור למאבקי התחתית בליגה.

בואו לקבל את החדשות החמות
צ’נק טוסון נפרד מהקהל עם ניצחון (הטוויטר הרשמי של בשיקטאש)

תוצאות נוספות:
גירסונספור – בשאקשהיר 1:3 (לגירסונספור: דיאליבה, דאלה, קורקישו (פנדל) – לבשאקשהיר: ארדינץ’)
קייסריספור – אנטליאספור 1:3 (לקייסריספור: בולוט, טורוץ’ ומנדש – לאנטליאספור: קאדה)
קוניאספור – טרבזונספור 0:1 (לקוניאספור: צ’מדאלי)
פנרבחצ’ה – איסטנבולספור 0:2 (לפנרבחצ’ה: סולדאדו (צמד))
בולוספור – אקהיסרספור 1:2 (לבולוספור: קלש (עצמי), אוקוטאן – לאקהיסרספור: צ’ליק)

בואו לקבל את החדשות החמות
בואו לקבל את החדשות החמות
מגזין סופ"ש במייל עם כל הכתבות החמות ב-JSPORT הרשמו עכשיו
תוכלו להסיר את המייל בכל עת

השארת תגובה

כתובת המייל שלך לא תפורסם