בשיניים: בני הרצליה ניצחה בחוץ את הפועל אילת 69-70

0

2 מתוך 3 הקבוצות עם המאזן הגרוע בליגה הגיעו למשחק תחתית קריטי עם המון לחץ. באילת ג’יימס עורך את הבכורה שלו ובטח קיווה להרשים מה שדי הצליח לו אך היא לא הצליחה לנצח את המשחק והיא נמצאת כבר במצב של 5-1 מה שמאוד רע לה. בהרצליה שון דאוסון כיכב עם 25 נקודות והרצליה יכולה לנשום לרווחה אבל עדיין יש לה המון מה לשפר במיוחד בקו ההגנתי.

הרצליה

פתחו בהרצליה: שון דאוסון, טום מעיין, דומיניק ארצ’י, טוריאן גרין וג’ף אדריאן

פתחו באילת: אפיק ניסים, מייק רוסאריו, עמית שמחון, דמיון ג’יימס ודימיטריוס טרידוול

רבע ראשון:

פתיחה התקפית מאוד חלשה של 2 הקבוצות שלאחר 3 דקות של משחק המצב היה 2-2. המארחים פתחו יתרון של 4 אבל סל שדה של גרין צמצם את היתרון. לקראת דקות הסיום של הרבע הראשון התכולים היו יותר טובים ופתחו יתרון קצר. רבע התקפי מאוד חלש של שתי הקבוצות.

רבע ראשון: 11-15 אילת.

פתיחת המשחק (פרנסיסקו די סטסיו)

רבע שני:

התקפה יפה של גרין הובילה לסל הראשון ברבע. אילת עדיין ללא נקודות ברבע לאחר 4 דקות של משחק והרצליה בריצת 0-8. התקפה אחת לאחר שלשה של תיי’מס נשבר הרצף השלישי במשחק. טאוור משיג סל ועבירה ומשווה את התוצאה אבל ארצ’י שם שלשה ומעלה את התוצאה שוב לטובת האורחת. התקפה לאחר מכן הוא צולף עוד שלשה (שלשה שנייה ברציפות) והתקפה אחרי זה הוא משיג סל ועבירה (!). אחרי טיפה בלגן בסל דאוסון קולע את הסל הראשון שלו במשחק אחרי כמעט מחצית שלמה של משחק. רבע שהיה יותר לטובת הרצליה שמתחילים להבין מה המצב שלהם במצב זה.

רבע שני: 28-32 הרצליה.

רבע שלישי:

שון דאוסון פתח בטיל את הרבע השלישי, קלע 6 נק’ ברציפות והוביל את הקבוצה ליתרון דו ספרתי ואת הקבוצה של אילת טיים- אאוט. אפיק ניסים קולע את השלשה השנייה מתוך 12 של אילת במשחק ומנסה להחזיר את קבוצתו למשחק ללא הצלחה כל כך. עוד סל של דאוסון ששוב מעלה את הקבוצה ליתרון דו ספרתי. דאוסון פשוט לוהט ברבע השלישי ומשיג עוד סל ועבירה אבל שמחון מחזיר שלשת נגד. המארחים הצליחו לצמצם את היתרון ל-2 נקודות בלבד אבל דאוסון (קלע 18 מתוך 20 נקודות של האורחים ברבע השלישי). הרבע הכי טוב במשחק ללא ספק, שון דאוסון להט ברבע השלישי והזכיר למי ששכח למה הוא הייתה מלחמה כל כך גדולה על איפה הוא ישחק אבל אין ספק שאי אפשר להסתמך רק על דאוסן ושאר השחקנים חייבים להתעורר.

רבע שלישי: 46-52 הרצליה.

מהמחצית השנייה הרצליה שלטה (פרנסיסקו די סטסיו)

רבע רביעי:

כבר בהתקפה הראשונה דאוסון צלף שלשה אבל לאחר מכן המארחים השיגו שלשת נגד. האילתים בעזרתו הגדולה של טרידוול חזרו למשחק וצמצמו את הפער לנקודה. טרידוול קולע עוד סל ומעלה את אילת ליתרון אחרי די הרבה זמן. עמית עבו בשלשה מדהימה שומר על המתח במשחק ואף קבוצה לא בורחת עד כה. אדריאן קולע סל ושוב 3 הפרש להרצליה. ג’יימס רצה לקלוע שלשה וקלע אבל הוא דרך על הקו מה שהפך את זה לשתיים ודומיניק ארצ’י לעומת זאת קלע שלשה בצד השני. 25 שניות לסיום היתרון הוא רק נקודה לטובת הרצליה. תום מעיין איבד כדור וחטף כדור אבל נשרקה עבירה לאילת 8 שניות לסיום. הזריקות עונשין הוחטאו ולאחר בלגן אחד גדול אילת החמיצה והרצליה ניצחה את המשחק. הרבע האהוב עליי ביותר אישית מכיוון שאני אוהב מתח אך הרצליה יותר צריכה לשמוח כי זה ניצחון חשוב עבורה. אין ספק שדאוסון כיכב אבל מגיע שאפו גם לאילת שנלחמה בשיניים אבל זה בכל זאת לא הספיק לה.

רבע רביעי: 69-70 הרצליה

הרבו קלעו להרצליה: שון דאוסון 25 נק’, אקזביאר ת’יימס 17 נק’, דומיניק ארצ’י 15 נק’

הרבו לקלוע לאילת: דימיטריוס טרידוול 21 נק’, ג’ורדן ליוד 19 נק’, אפיק ניסים 11 נק’ 

השארת תגובה

כתובת המייל שלך לא תפורסם