בסיום קרב קשה ניצח דימיטרוב את תים בלונדון

0

לאחר שנה מותחת בטניס העולמי סוף סוף נפתח טורניר הסוף שנה לגברים. כששמונת הטניסאים הטובים בעולם נפגשים בלונדון זה יהיה טורניר מעניין. היום (שני) במסגרת הטורניר נפגשו במגרש המרכזי דומיניק טים האוסטרי המדורג במקום הרביעי בעולם וגרייגור דימיטרוב הבולגרי המדורג מספר שש בעולם.

מערכה ראשונה:

המשחק נפתח בצורה שווה כאשר שני השחקנים שומרים על ההגשות שלהם. השבירה הראשונה הגיעה במשחקון השישי והיא הייתה של דימיטרוב שעלה ל4-2. דימיטרוב המשיך עם המומנטום החיובי כדי לשמור על ההגשות שלו שוב ולעלות ל5-2 בדרך לניצחון במערכה. אך הניצחון לא הגיע כל כך מהר כאשר דומיניק שמר על הגשותיו וצימצם ל5-3. המערכה היסתיימה לאחר תשעה משחקונים ובניצחון 6-3 לזכותו של דימיטרוב. מערכה זו נמשכה 38 דקות.

מערכה שנייה:

המערכה השנייה נפתחה בהגשותיו של השחקן האוסטרי שלא חשש וניצח אותו בקלות. השניים הציגו טניס יפה ושמרו על ההגשות שלהם עד כדי כך שהזדקקנו ליותר משש משחקונים (למנצח) לקבוע את המנצח. השבירה הראשונה והמכריעה במערכה הגיעה במשחקון ה- 12 והיא הייתה של תים שניצח את המערכה בתוצאה של 7-5. המערכה ארכה 51 דקות.

מערכה שלישית ומכרעת:

בדומה למערכות הקודמות גם המערכה הזאת נפתחה בשיוויונים. השבירה הראשוטנה הגיעה במשחקון השביעי והיא הייתה של הבולגרי דימיטרוב. דימיטרוב עלה ל4-3 והתקרב לניצחון. השבירה הבאה הגיעה במשחקון ה-10 והיא הייתה של תים שהשווה ל5-5. גם במשחקון ה-11 הייתה שבירה והיא הייתה של דימיטרוב שעלה ל6-5. המערכה נגמרה אחרי 52 דקות ובתוצאה של 7-5 לזכותו של דימיטרוב.

לאחר שעתיים ו-22 דקות ניצח גרייגור דימיטרוב בתוצאה של 6-3, 5-7, 7-5. והוא חוגג ניצחון ראשון בבית.

דומיניק תים משחק נפלא (קרדיט: האתר הרשמי של atp).

השארת תגובה

כתובת המייל שלך לא תפורסם