בית”ר י-ם העפילה לחצי גמר גביע הטוטו

הפרויקט השאפתני של משה חוגג, יוסי בניון ורוני לוי עשה הערב צעד משמעותי ראשון כאשר בית”ר ירושלים העפילה לחצי גמר גביע הטוטו. לאחר שניצחו בשלושת המשחקים הראשונים שלהם במפעל חניכיו של רוני לוי הסתפקו הערב בתיקו 1-1 עם מ.ס. אשדוד והבטיחו את עלייתם לשלב הבא.

רוני לוי עלה עם הרכב של שחקנים מחליפים שקיבלו צ’אנס אך לא הרשימו מאוד, כאשר בדקה ה-31 פרדי פלומיין הוכשל ברחבה ע”י טימוטי אוואני, פלומיין עצמו שלח את הכדור לרשת וקבע יתרון 0-1 לבית”ר במחצית.

עם העלייה למחצית השנייה ביצע רוני לוי מס’ שינויים בהרכב כאשר הכניס למשחק את לוי גארסיה, מיכאל אוחנה, שלומי אזולאי ועלי מוחמד, מאותו הרגע בית”ר תקפה את שערה של אשדוד אך רועי משפטי שוער אשדוד הצליח לעמוד בגבורה בשטף ההתקפות.

בדקה ה-62 תמיר עדי הכשיל את מוחמד כנעאן ברחבה, שובל גוזלן לא התבלבל ושלח פנדל מדויק משלו וזה 1-1 גם חילופיו של רוני לוי לא עזרו והמשחק הסתיים בתוצאה 1-1, אומנם לא ניצחון אבל הבטיח את עלייתם של הירושלמים לחצי הגמר, שם היא תפגוש את הפועל ב”ש.

הרכבים:

בית”ר י-ם: א. ניצן, ש. קונסטנטין, א. זהבי, ת. עדי, י. ארצי, ד. אייבינדר, ג. קינדה, א. קריאף, פ. פלומיין, ש. אדרי, ל. רוטמן.

כן שותפו: מ. אוחנה, ע. מוחמד, ש. אזולאי, ל. גארסיה, א. קונטה.

מ.ס. אשדוד: ר. משפטי, ב. מושל, נ. ברדע, ט. אוואני, ג. כהן, ש. יחזקאל, ש. אזולאי, ל. אווסו, פ. אבו עקל, י. אספה, ש. גוזלן.

כן שותפו: גואלברטו, ד. דוד, מ. כנעאן.

תגובה