בוסטון ממשיכה את הרצף, דטרויט ברחה למיאמי ברבע הרביעי

0

רפטורס – סלטיקס

משחק צמוד לכל אורכו, הנה נתון שממחיש את זה: 15 שינויים במחזיקת היתרון, זה אבסורד! בחסרונו של קיירי, הגארדים המחליפים של בוסטון התעלו על עצמם, סמארט ורוז’ייר קלעו 14 ו-16 נקודות בהתאמה, אל הורפורד ממשיך לפרוח בעמדת הפאוור-פורוורד, הוא הפציץ 21 נקודות. אצל הקנדים, הצמד לאורי@דרוזן ממשיך להפגיז, שניהם השתלבו ל-43 נקודות. במעבר חד אל הרבע הרביעי, אוג’יי אוננבי קולע בקור רוח שתי זריקות עונשין שמביאות את הראפס להפרש נקודות בודדת מסלטיקס. סמארט מחמיץ את זריקה קשה, דרוזן מחמיץ זריקת “פול-אפ” מהכנף. טייטום לוקח את הכדור החוזר כאשר נותרו 16 שניות על השעון, הוא מבצע עבירת תוקף והכדור חוזר לקנדים. דרוזן מחכה לשנייה האחרונה, לוקח זריקה לא מאוזנת ומחמיץ.

טייטום מרחף (Celtics Nation)

 

תוצאה סיום:95-94 סלטיקס, שמאריכים את רצף הניצחונות שלהם.

קלעו לבוסטון

מרקוס סמארט: 14 נק’, 9 אס’

אל הורפורד: 21 נק’, 4 אס’

קלעו לטורונטו

דמאר דרוזן: 24 נק’, 4 אס’

קייל לאורי: 19 נק’, 7 אס’

היט – פיסטונס

זהו בהחלט היה סיפור בשני חלקים לקבוצה האורחת מפלורידה: במחצית הראשונה קלעו ההיט 11/23 מהשלוש, אחוזים מטורפים ומספר ביזרי במחצית. במחצית השנייה הם היו קרים כקרח ממחוץ לקשת, בסיום המשחק היה להם 35 אחוז משלוש, לפחות יותר מ50 בסיום הראשונה. טוביאס האריס נתן את משחק חייו עם 25 נקודות ו-5 שלשות, אספקט שהוא עמל עליו רבות בקיץ האחרון. חסן וייטסייד עם משחק מצוין ושליטה מוחלטת בצבע לכל אורכו לא הצליח לתת לקבוצתו את הניצחון פה.

טוביאס האריס, משחק מפלצתי (טוויטר)

 

הפיסטונס ממשיכים את הפתיחה הרותחת והלא צפויה שלהם, ההיט מסיימים את מסע החוץ הארוך והמפרך במאזן 3:3, נקווה שהחזרה לאזור 305 תעשה להם רק טוב. תוצאה סופית: 112-103 פיסטונס

קלעו למיאמי:

חסן וייטסייד: 20 נק’, 12 ריב’

גוראן דראגיץ’: 18 נק’, 7 אס’

קלעו לדטרויט

טוביאס האריס: 25 נק’, 7 ריב’

אייברי בראדלי: 24 נק, 6 ריב’

 

תוצאות נוספות:

אינידאנה פייסרס-יוסטון רוקטס 118:95

אוקלאהומה סיטי ת’אנדר-דאלאס מאווריקס 99:112

השארת תגובה

כתובת המייל שלך לא תפורסם