אין סנסציה- הפועל ירושלים מנצחת את באר שבע ועולה לחצי גמר הגביע

לאחר שמכבי אשדוד והפועל חולון עלו לחצי גמר גביע המדינה, יצאה הפועל ירושילים לבאר שבע כדי לפגוש את הפועל באר שבע/ בני שמעון במסגרת רבע גמר גביע המדינה. הפועל באר שבע, הקבוצה היחידה מהליגה הלאומית בשלב זה של הגביע ניסתה לעשות סנסציה.

מהלך המשחק, רבע ראשון:

המשחק נפתח בצורה שווה אך פערי הרמות היו ברורים כל הזמן. למרות פערי הרמות באר שבע לקחה כמעט כל ריבאונד אפשרי ולאחר 4 דקות משחק הובילה 10-9. לאחר ההובלה של באר שבע היא קצת איבדה את עצמה והחלה לאבד המון כדורים. ירושלים ברחה ושנותרו 2 דקות היא הובילה 19-13. הרבע נגמר בתוצאה של 23-19 לזכותה של הפועל ירושלים.

רבע שני:

הרבע השני נפתח עפ בריחה של הפועל ירושלים שכבר אחרי דקה בתוך הרבע הובילה ב-9. זה לא שבר את באר שבע שקלעה שתי שלשות ברציפות כדי לקבוע תוצאה של 28-25 שאילץ את מאמן ירושלים לקחת פסק זמן. ירושלים חזרה טוב מהפסק זמן ולאחר 4 דקות של משחק התוצאה הייתה 37-27. ירושלים הצליחה לעצור את באר שבע טוב מאד שהצטרכה לזרוק שלשות בסוף שעון. לקראת סוף הרבע באר שבע צימצמה קצת את הפער והתוצאה בסוף המחצית הייתה 40-34 לזכותה של הפועל ירושלים.       הקלע המוביל של באר שבע היה סטורם וורן עם 13 נקודות והקלע המוביל של ירושלים היה רונלד רוברטס עם 10 נקודות.

רבע שלישי:

המחצית השנייה נפתחה בצורה מאד מהירה, עם ריצות מצד לצד. ירושלים הצליחה לברוח לבאר שבע עם הובלה של 12 נקודות ואחרי 2 קלות של טימור לקח מאמן באר שבע פסק זמן. פסק הזמן לא עזר וכבר שחזרו לשחק דייסון קלע שלשה כדי לקבוע 54-41 לירושלים. דייסון המשיך ללהוט וקלע עוד שלשה כדי לקבוע יתרון 15. אם יש משהו שמשאיר את באר שבע בחיים במשח זה הריבאונדים שלה. הרבע נגמר בתוצאה של 63-51 לזכותה של ירושלים.

רבע רביעי:

הרבע האחרון התחיל כאשר הפועל באר שבע עצבנית ולא ידעה מה לעשות. בעקבות המשחק המבולבל של באר שבע לאחר 4 דקות של משחק בתוך הרבע ירושלים הובילה 71-54. המשחק כבר היה סגור והקצב נרגע. שנשאר דקה וחצי למשחק קיבל רוברטס את הכדור ונתן דאנק מדהים. 1000 אוהדי ירושלים פתחו בשירת ניצחון. המשחק נגמר בתוצאה של 79-62 שהבטיח להפועל ירושלים מקום בחצי הגמר. הקלע המוביל של הפועל ירושלים היה דייסון עם 17 נקודות.

הבטיחו מקום בחצי הגמר (קרדיט: עמוד הפייסבוק של הפועל ירושלים).

תגובה